Do rozstřelu museli fotbalisté České Třebové s Dobříkovem, kdy byli šťastnější hosté. Za předvedený výkon si Dobříkov dva body zasloužil. Vzhledem k průběhu utkání je remíza pro Choceň málo, za vděk musí vzít dva body po výhře nad Lanš-krounem. Naopak cenný zisk si přivezl Žamberk.

Česká Třebová - Dobříkov 2:2, penalty 4:5

Třebovští v zápase dvakrát vedli, ale odpověď vždy dokázal nalézt Rydval. Dobříkov si tak v sedmém utkání venku připsal na své konto první body. Za předvedený výkon nutno říci, že zcela zaslouženě. Přesto se do vedení dostali domácí, když se zorientoval v šestnáctce Grepl a z otočky otevřel skóre. Chvíli nato využil nedůrazu obrany hostující Rydval a vyrovnal. Do poločasu pak provázela oba týmy nepřesnost a diváci fotbalu moc neviděli. V 54. minutě napálil břevno Ševčík, odražený míč poslal do sítě Bůžek, jenže to už asistent rozhodčího mával ofsajd. Dobříkov si musel počkat na druhý gól. Ještě před tím ale gólman Hotmar vykopl míč, který jak obránce hostí, tak i gólman minuli, a Novotný měl tak lehkou cestu ke gólu. V 66. minutě předvedl třebovský brankář zákrok, kdy zabránil Dobříkovu jasné brance z hlavy T. Vaňka. Za aktivní hru byli hosté přece jen odměněni, když si na Karelův pas za obranu naběhl Rydval a lobem srovnal na 2:2. Penaltový rozstřel rozhodl ve svůj prospěch Dobříkov.

Choceň - Lanškroun 1:1, penalty 3:1

Dva hodně kvalitní gólmani se postavili proti sobě. Choceňskou svatyni hájil jako obvykle Gerčák, mezi tyčemi lanškrounské branky se pohyboval Ehrenberger. Nakonec jejich vzájemný souboj gradoval v penaltovém rozstřelu, po němž se radovali domácí. V základní hrací době padly dvě branky, po jedné na každé straně. Choceňští se dostali do vedení v 35. minutě, když se prosadil Lněnička. Náskok do přestávky nevydržel, což domácí muselo mrzet. Naproti tomu hosté mohli být spokojeni, protože minutu před pauzou vyrovnával z penalty Ptáček. Z dalších šancí, kterých bylo výrazně více na straně Chocně, gól nepadl. Souboj z penaltového puntíku jasně ovládli střelci Chocně.

Moravany - Žamberk 1:1, penalty 2:4

Kádr hostí nebyl nikterak početný pro zápas s Moravany, o to víc jsou dva body, které Žamberk vybojoval v penaltovém rozstřelu, cenné. Hosté to neměli snadné, ale zaměřili se především na pozornou defenzivu s cílem neinkasovat. To se jim poměrně dlouhou dobu dařilo. Dokonce přišla nadstavba, když se Žamberští dostali v 66. minutě do vedení, o což se postaral Franke. Deset minut nato ale domácí měli k dispozici pokutový kop, který Hurta proměnil. Nervózní zbytek utkání už další změnu stavu nepřipustil. V penaltovém rozstřelu se blýskl Martinovský. Ukázal, že podzimní část jej zastihla ve výborné pohodě.