Letohrad zajížděl na půdu Viktorie Jirny a suverén soutěže neměl v utkání sebemenší problémy.

Jirny – Letohrad 5:0
Po zkušenostech z domácího podzimního utkání s Jirny, které 3. listopadu režírovala trojice rozhodčích Svatík, Bacík, Janoch, odjel Letohrad k dohrávanému utkání bez Volšíka, Vaniše, Dvořáka, Černohorského a kanonýra Konečného. Příležitost ukázat své umění dostali další hráči širšího kádru.
Mnozí z vás možná ani netuší, že po podaném protestu z podzimního utkání bylo fotbalovými orgány konstatováno, že utkání v Letohradu bylo řízeno tendenčně a zmíněná trojice rozhodčích již nebude do konce soutěžního ročníku delegována na žádné zápasy Letohradu.
Na podzim se dvojice Bacík – Svatík ještě předvedla ve známé kauze Sparta B – Vltavín, kde podobně ztrestala Spartu a opět byli zmínění rozhodčí odměněni stejným konstatováním.
V samotném dohrávaném utkání v Jirnách domácí od prvních minut dokazovali, že jsou v čele divize C zaslouženě. Zkušení bývalí ligoví harcovníci doplněni nadějnými mladíky měli utkání pod kontrolou. Letohrad dostal v zápase lekci z produktivity.
V prvním poločase hostující obránci neuhlídali zkušeného Obermajera, který jim dal všechny branky hlavou.
Po změně stran se zase střelecky prosadil Smola. Především čtvrtá branka Smoly z otočky do šibenice Satoriovy branky byla parádní. Hosté se snažili kombinovat, ale veškerá snaha o zakončení končila již před pokutovým územím a za celý zápas brankáře domácího celku letohradští hráči výrazněji neohrozili.
Poslední utkání sezony odehraje Letohrad v sobotu od 15 hodin na stadionu Turnova.

Fakta – branky: 7., 31. a 40. Obermajer, 55. a 86. Smola. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

Letohrad: Satoria – Kail (73. Kříž), Šponar, Strasmeier, Štěpán – Václavek (79. Pokorný), Jedlička, Macek, Nadrchal – Kabourek (76. Černohous), Tichý.   (mh)