Dobrovice – Letohrad 3:2
Ačkoliv výsledek utkání vypovídá o vyrovnané hře, byli domácí výrazně lepší než Letohrad. Za stavu 2:0 Dobrovice polevila, čehož hosté využili ke vstřelení kontaktního gólu Šponarem, jenže o chvíli později přišel hloupý gól a naděje na zisk bodu se rozplynuly. Pět minut před koncem vykřesal ještě jiskřičku Vaniš, když snížil. V závěru měli Letohradští ještě dva náznaky šancí, které by mohly přinést bod, nestalo se. Domácí vyhráli zcela po zásluze.

Fakta – branky: 20. Osvald, 51. Boško, 77. Vladyka – 73. Šponar, 85. Vaniš. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 2:5. Diváci: 220. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Volšík – Šponar, Strasmeier, Vaniš, Krystl – Černohorský (60. Lorenc), Linhart, J. Jedlička, P. Štěpán (84. Pokorný) – Kabourek (71. Konečný), T. Jedlička.

Náchod – Vysoké Mýto 1:1
V sobotním odpoledni se na běloveském hřišti potkala dvě mužstva bojující o záchranu, což se bohužel promítlo i na samotném herním projevu obou týmů.
Fotbalových prvků bylo jak šafránu, a tak byl hlavně v první půli k vidění spíše boj bez vyložených brankových příležitostí.
Ani druhá půle nepřinesla výrazné herní zlepšení, přinesla ale branky. Po hodině hry přišla zbytečná ztráta míče domácích na vlastní polovině, na rohu velkého vápna se odhodlal k zakončení hostující Kopecký, jehož parádní křížná rána vymetla všechny pavouky z Balážovy branky – 0:1. O deset minut později adresoval Srkal přihrávku na Plška, ale tomu míč vypíchl na roh jeden z hostujících hráčů. Nejmanův rohový kop způsobil ve vápně Vysokého Mýta zmatek, který ukončil vyrovnávací trefou střídající Bohuslav – 1:1. Nehezké utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Fakta – branky: 71. Bohuslav – 60. Kopecký. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. FK Náchod: Baláž – Moravec, Kábrt, Rompotl, Nejman – Simon (63. Bohuslav), Strnad, Vejprava, Petr (60. Srkal) – Malý (70. Kudláček) – Plšek. SK Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Žák, Živný, Valášek (86. Kráčmer) – Kopřiva, Kopecký (90. Sklenář), Podmajerský (91. Krýda), Dvořák (65. Krpata) – Ráliš, Matula (73. Krátký).

Pardubice B – Ústí n. O. 2:1
Fotbalisté Ústí odehráli utkání s pardubickou juniorkou v nedělních dopoledních hodinách a nutno dodat, že v sestavě, která se ideálu z první poloviny podzimní části vůbec nepřiblížila. Navíc zápas pro ně nezačal vůbec dobře. Již v 9. minutě se domácí ujali vedení, když se prosadil Janecký. Uběhly pouze dvě minutky a stav se měnil znovu, tentokrát mířil přesně Fusek – 2:0. Poločasové a zároveň i konečné skóre utkání stanovil ve 29. minutě Petr Falta. Ústečtí prohráli potřetí v řadě.

Fakta – branky: 9. Janecký, 11. Fusek – 29. P. Falta. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Pardubice B: Ptáček – Pešek (46. Jan Růžička), Kopřiva, Tischler, Vanžura – Polák (9. Konvalina), Řezníček, Fousek, Dostálek – Janecký (87. Vágner), Fusek (90. Knotek). Ústí n. O.: Novák – Felcman, Felgr, David, Grepl – Nágl, Brabec, L. Smejkal, P. Falta (64. M. Falta), Šebrle (46. Ráb) – Kukla (74. Langer).

1. Nová Paka 11 8 2 1 32:12 26
2. Dobrovice 11 8 2 1 29:9 26
3. Pěnčín-Turnov 11 6 2 3 25:15 20
4. Ústí nad Orlicí 11 6 1 4 23:14 19
5. Kutná Hora 11 6 1 4 16:13 19
6. Dvůr Králové 11 5 3 3 14:14 18
7. Pardubice B 11 5 2 4 15:11 17
8. Jablonec n. J. 11 4 4 3 18:16 16