Baráž se nevyhnula fotbalistům Žamberka. „Musíme se zodpovědně připravit, abychom zachovali oblastní přebor v Žamberku," řekl trenér Rücker.

Lanškroun – Živanice 0:2
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Do posledního utkání v sezoně jsme nastoupili v dosti pozměněné sestavě, protože máme hodně zraněných hráčů. Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale postupem času hosté převzali iniciativu, jejich útočná síla byla rychlejší a dostali se do dvou brejkových šancí, kdy nás jednou zachránila tyč. V první půli byli hosté lepším týmem. Po přestávce jsme se dostali do šance, kdy Savych přestřelil. Jenže poté nám hosté dali branku a poměrně zkušeně si vedení hlídali. Ke konci přidali druhý gól a bylo rozhodnuto. Prostřídali jsme, ale na vyrovnání jsme v utkání neměli."

Dobříkov – Chrudim B 0:1
Milan Šmarda, trenér Dobříkova: „Nádherné utkání. Obě mužstva hrála na vítězství. Samozřejmě, že způsob hry Chrudimi a náš byl trochu odlišný, neboť hosté daleko více kombinovali a snažili se přes nás protlačit. My jsme více méně hráli na standardní situace. Myslím, že to opravdu rozhodla jedna branka, protože ostatní příležitosti se nevyužily na obou stranách. Soupeře hodně podržel Mrázek, jenž posílil tým z A mužstva. Moc jsme chtěli doma uspět a na jaře v domácím prostředí neprohrát, ale Chrudim chce postoupit, tak ten zápas měl díky tomu náboj. Hráči se vydali ze všech sil. Je škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat. Pochvala patří oběma týmům za předvedený výkon."

Choceň – Žamberk 3:1
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Do utkání jsme vstoupili až příliš profesorsky a nechali moc prostoru soupeři, který nás mohl dvakrát potrestat. To se nestalo a my se po krásných fotbalových momentech dostali do zápasu a do konce poločasu se ujali tříbrankového vedení. Ve druhé půli Žamberk po naší chybě korigoval a až na pár momentů toho v dusném počasí moc fotbalového vidět nebylo. Myslím, že na klucích byla znát únava ze středeční dohrávky, a tak jsem rád, že tento zápas aspoň takto zvládli."
Miroslav Rücker, trenér Žamberku: „Do utkání jsme vstoupili aktivně. Během prvních deseti minut jsme mohli dvakrát skórovat, což se nám ovšem nepodařilo. Poté ukázali svoji sílu domácí, když do poločasu třikrát udeřili po kombinačních akcích. Ve druhém poločase jsme snížili, ale další náznaky našich šancí jsme nedotáhli do úspěšného konce. Tento výsledek nás posouvá do baráže, na kterou se musíme zodpovědně připravit pro zachování oblastního přeboru v Žamberku."

Č. Třebová – Cerekvice 1:0
Bohuslav Sokol, trenér České Třebové: „Musím hráče pochválit, že chtěli utkání vyhrát a že to utkání zvládli. Vytvořili jsme si spousty šancí, které jsme neproměnili. Jsem rád, že i když padl ušmudlaný gól, tak že ho kluci dali a rozloučili jsme se doma vítězstvím."

V. Mýto – Hlinsko 3:0
Milan Ujec, trenér V. Mýta: „Utkání jsme rozhodli prakticky během prvních pěti minut, kdy jsme dali dva góly. Po zbytek zápasu jsme výsledek dá se říct hlídali. Jak jsme předpokládali, tak se o postupujícím rozhodne až v Chrudimi. Nedá se nic dělat, ale je to tak."