V. Mýto B – Slatiňany 3:0
Rezerva Mýta je na domácím trávníku k neporažení. Své o tom mohou říci i hráči Slatiňan, kteří jsou sice na druhém místě tabulky, ale na Mýto nestačili. Domácí se posunuli na místo třetí.
Fakta – branky: Dvořák, Matula, Krátký. Poločas: 1:0.

Česká Třebová B – Staré Hradiště 1:1 penalty 4:5
Třebovští začali aktivně. Hned v první minutě chyboval stoper hostí, ale Mackova rána se do branky nevešla. Naději na tříbodový zisk přiživil jeden z hráčů Hradiště, když po oplácení v přerušené hře fasoval červenou kartu. Domácím to však příliš nepomohlo. První vážnější okamžik před brankou Baláže zaznamenali hosté v 36. minutě po hlavičce Ryby. Na straně druhé neuspěl Král a poločas skončil bez branek.
Po přestávce mohli jít domácí do vedení, ale tutovka Bárty skončila na břevně. Třebovští přitlačili soupeře, jenže ani další gólovka Fučíka neskončila v brance. Do vedení se tak dostali hosté hned vzápětí brankou Šlégra. Naštěstí se Třebové podařilo zanedlouho vyrovnat. Morkes trefil břevno, odražený míč vrátil před branku Král a Fučík dílo dokonal – 1:1. Posléze měli domácí ještě několik možností rozhodnout, ale když v závěru spálil „loženku" Urbanec, šlo se na penalty. V nich hosté ani jednou nezaváhali a odvezli si bod navíc.
Fakta – branky: Fučík – Šlégr. Poločas: 0:0.

1. Pomezí                  ⋌ 8 4 2 1 1 16:6  17
2. Slatiňany                ⋌ 8 4 2 0 2 24:12 16
3. Vysoké Mýto B        ⋌ 8 4 1 1 2 16:10 15
4. Staré Hradiště        ⋌ 8 4 1 1 2 14:8  15
5. Česká Třebová B     ⋌ 8 3 2 1 2 15:14 14
6. Heřm. Městec          ⋌ 8 3 1 2 2 15:12 13
     Přelouč                   ⋌ 8 3 2 0 3 15:12 13