Moravská Třebová B - Verměřovice 5:0. Zápas otevřela šance hostujícího Mikysky, ale pak se začali prosazovat Slovanisté. Po poločase vedli 1:0. Do druhé půle hosté nuceně střídali gólmany a náhradníka ve 47. minutě překonal z trestného kopu Potáček. Další góly přidal Šatník s Fikrem. Další morová rána dopadla na hosty v 60. min., kdy gólman srazil unikajícího Konečného, byl vyloučen. Gólman z pole inkasoval pak ještě dvakrát Fakta – branky: 35. Konečný z pen., 47. Potáček, 50. Fikr, 53. P. Šatník, 64. Pařil. Rozhodčí: Schejbal. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Ústí n. O. B – Morašice 1:1. Ústí vstoupilo do jarní části sezóny tím nejhorším možným způsobem. Už ve 2. min. podcenila obrana rohový kop soupeře a nekrytý Burian zblízka otevřel skóre. Ve 4. min mohlo být ještě hůře. Přímý kop Štancla z hranice šestnáctky však efektně vyboxoval domácí brankář Krátký. Před přestávkou měl vyrovnání na hlavě Felgr po přesném dlouhém centru J. Nováka. Jeho pokus se bohužel pro domácí mezi tři tyče nevešel. V 55. min. si na přesný centr J. Dostála naskočil R. Flídr a jeho nechytatelná hlavička skončila v síti – 1:1. Fakta – branky: 55. R. Flídr – 2. Burian. Poločas: 0:1.

V. Mýto B – Svitavy B 2:0. Již od začátku se hrálo podle vysokomýtských not, i když hosté ze začátku měli několik nebezpečných akcí, které s přehledem vyřešili Kovařík s Podmajerským. V 18. min. se ocitl v druhé gólové šanci Matula a proměnil – 1:0. Do poločasu se mohlo skóre měnit ještě třikrát, ale nic víc než Matulovu tyč domácí nevytěžili. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hosté zahrozili až v závěru nebezpečnou střelou Kabáta, kterou zlikvidoval Kovařík. Z protiútoku unikl po křídle střídající Bartheldy a předložil přihrávku snů Matulovi, jenž nezaváhal 2:0. Fakta – branky: Matula 2. Rozhodčí: Preclík. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Zámrsk – Pomezí 2:1. Fakta – branky: Fikejz, Vodička – Nespěšný. Jan Bonaventura, trenér Zámrsku: „Byl to pro nás hodně těžký vstup do jarní sezony. Na těžkém terénu se hrál bojovná fotbal a když Pomezí vyrovnalo na 1:1, bylo těžké postavit kluky znovu na nohy, ale povedlo se. Musím všechny pochválit, že zápas odjezdili, podržel nás Jadrný v brance a s nevídanou chutí hrál Fikejz, jenž jeden gól dal a další připravil

(ska, pos, rh)