Lichkov – Helvíkovice zrušeno

Utkání se neodehrálo pro nezpůsobilý terén. Hřiště pokryto souvislou několikacentimetrovou vrstvou sněhu.

Tatenice B – Albrechtice B 1:1

Domácí hráli v prvním poločase hrozný fotbal. Díky Bartošovi alespoň vyrovnali. Fakta – branky: Bartoš – Jedlinský, Stolín, ŽK: 0:1, Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Rudoltice – Brandýs B 2:0

V desáté minutě po Stránského centru skóroval Skalický, poté si domácí, povzbuzeni brankou, vytvořili několik šancí, ale proměnit je nedovedli. Fakta – branky: Skalický, Tejkl. ŽK 2:2. Rozhodčí: Šejna. Diváků: 50. Poločas 1:0.

Zálší – Králíky B 0:2

Vyrovnané utkání ve svižném tempu zvládli lépe hosté z Králík. Uštědřili tak Zálší teprve druhou porážku. Fakta - branky: Krejčí, Vysohlík. Rozhodčí: Kolář. ŽK:0:2. Diváků: 50. Poločas: 0:1.

Mladkov – Klášterec n. O. 1:6

Snad jediné utkání odehrané v oblasti Orlických hor mělo úroveň ragbyového klání. Hráči se pohybovali v rojích a snažili se spíše míč prokopnout, než že by ho chtěli dostat do branky. Po umíněnosti rozhodčího pana Hanzla se hrálo na šesti centimetrech sněhu. hráči domácích měli s povrchem problémy od začátku do konce, a tak si lépe zvykli na neregulérní podmínky Klášterští. Asi po dvaceti minutách otevřeli skóre a svým důrazem domácí převyšovali. Fakta – nezjištěna.