Žamberk B – Těchonín 1:2
Od začátku až do konce rezerva marně dobývala těchonínský obranný blok, z něhož hosté vyjížděli k nebezpečným brejkům. Ten třetí v pořadí pak využil Jandejsek a na kopačky domácích se usadila křeč provázaná mnoha chybami v rozehrávce. Po jedné z nich hosté svůj náskok ještě zvýšili a béčko už stačilo jen korigovat Zechou, když Molnárova bomba v závěru jen rozkmitala břevno.
Fakta – branky: Zecha – Jandejsek, Jironč. Rozhodčí: Kabrda. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Brandýs n. O. – Žichlínek 2:2 penalty 3:4
Šlágr kola odstartoval velmi svižně a byli to hosté, kdo tahal za delší kus provazu, protože už v 10. minutě vedli o dva góly. Pak se hráči Brandýsa probrali a prakticky do 60. minuty byli lepším týmem. Z několika šancí se ujala až ta Horáčkova z 35. minuty. Vyrovnání přišlo až v závěru. Po rohovém kopu se k míči dostal Hruša a propálil jej do sítě – 2:2. V rozstřelu byli úspěšnější exekutoři Žichlínku.
Fakta – branky: Horáček, Hruša – Štarman, Řehák. Rozhodčí: Lukes st. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:2.

Němčice – Tatenice 2:0
Nemusí to být střelecký koncert, ale na výhru stačí i dva góly, když nedovolíte soupeři skórovat. Němčice se ujaly vedení v 11. minutě, výhru si pojistily v závěru gólem Bočkaje.
Fakta – branky: Kopecký, Bočkaj. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 5:5. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Dolní Dobrouč – Kerhartice 3:1
Velká kvalita to na hrací ploše nebyla. Domácí zkraje utkání promrhali tři obrovské šance, tak je za to posléze potrestal Ráb z přímého kopu. Dobrouč vyrovnala z pokutového kopu zásluhou Švercla. Po přestávce se hrálo nahoru dolů. Více to sedělo domácím, kteří dvěma góly navýšili na konečných 3:1.
Fakta – branky: Švercl 2 (1 z PK), Ryšavý – Ráb. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 1:5. ČK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Rudoltice – Mistrovice 5:1
Mistrovicím se nedaří. Po šesté v řadě odešly poraženy. V Rudolticích bylo jasno už v poločase, kde domácí vedli 3:0. Dvakrát se v utkání prosadil Stránský a Macháček.
Fakta – branky: Stránský 2, Macháček 2 (1 z PK), Keprt – Mar. Matějka. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 3:0.

Boříkovice – Sopotnice 3:2
Znovu na vlastním hřišti a opět tři body. Boříkovice vědí, že klíčem k útěku ze spodních pater tabulky budou zápasy doma, a ještě když přijede soupeř se stejným problémem. Nelehké utkání měl také rozhodčí Kerhát, který musel devětkrát sáhnout do přední kapsy a jednou také do té zadní.
Fakta – branky: Šponar 2, Chaloupecký – Kubišta 2. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 4:5. ČK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1.

Rybník – FC Jiskra B 4:0
Od 23. srpna čekali fotbalisté Rybníku na vítězství v domácím prostředí za tři body. Proti rezervě Jiskry se to zaslouženě podařilo. Domácí byli lepším týmem.
Fakta – branky: Hůlka 2, Kolář, Mich. Kareš. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 2:0. ⋌(bed, kor, jb)

1. Těchonín 10 7 1 1 1 33:14 24
2. Žichlínek 10 5 2 2 1 28:16 21
3. Němčice 10 6 1 0 3 29:20 20
4. Brandýs n. O. 10 5 1 2 2 17:17 19
5. Rybník 10 5 1 1 3 21:15 18
6. D. Dobrouč 10 6 0 0 4 26:21 18
7. Žamberk B 10 5 0 1 4 32:16 16
8. FC Jiskra B 10 4 0 1 5 31:31 13