Při chuti byl i ústecký Mansfeld, který nastřílel hattrick, ale ke dvěma brankách mohl udělat jen pár kroků, dal je z penalt. Dalšího výrazného vítězství dosáhly Č. Heřmanice. Boj o čtvrté místo vyzněl lépe pro Helvíkovice. Až za stavu 3:0 pro domácí se hosté dočkali snížení. Jediná remíza se zrodila v Žichlínku, kde druhý bod po rozstřelu patřil rezervě.

Výsledky a statistiky 18. kola

Helvíkovice - Kerhartice 3:1

Fakta – branky: 30. z pen. a 34. Procházka, 60. Flekr – 70. Brodský. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (30. Kopeček ml.). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Helvíkovice: Hruša – Svoboda, Pešek, Krejsa, J. Novotný, P. Novotný (65. Chrástecký), Štěpánek, Procházka, Flekr, Ulvr, Maťo. Kerhartice: Kopeček st. – Pirkl (89. Dočkal), Janota, Hanus, Hrdina, Kopeček, Slavík, Kaplan (82. Matoušek), Brodský, Martinec (67. Staněk), Fischer (88. Pávek).

Boříkovice - Dolní Třešňovec 2:1

Fakta – branky: Podolský, 76. Khol – 60. Dorazil. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Boříkovice: Saňák – Václavek, Konopka, Khol, Chromek, Podolský, Saňák, Borovička, Pavelka (80. Majzlík), Michalička, Tomek (70. Durna). Dolní Třešňovec: Sonták – Bílý (68. Jadrníček), Dom. Vávra, Jirásek, Jedlínský, Dorazil, Bohuněk, Holeček (10. Dan. Vávra), Jedlinský, Knápek, Mareš.

České Heřmanice - Lichkov 7:0

Fakta – branky: 52. a 56. Ostřížek, 69. a 72. M. Brychta, 17. Kusý, 51. O. Brychta, 64. Jirsák. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:4. Diváci: 125. Poločas: 1:0. České Heřmanice: Kuta – Ostřížek (77. Kafka), Jirsák, O. Brychta (63. Šmejdíř), Jílek, Kučera, Kysilka, Kusý, Vaňous (55. Černohorský), M. Brychta, Škeřík (75. Pánek). Lichkov: Nerodil – Gerža (57. Richtr), Bula, Vávra, Babic, Holubec, Kreusel, Chaloupecký, Merta, Bednář, Matoulek.

Luková - Mistrovice 5:2

Fakta – branky: 15., 41., 42. a 47. z pen. Prokop, 84. Šebrle – 26. Jansa, 76. J. Stejskal. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Luková: Strohner – Prokop, Duspiva, Štochl (80. R. Finger), Šebrle, Volos, Šípek, Motyčka, Ptáček (56. Burian, 71. V. Finger), Soudek, Petruň. Mistrovice: D. Stejskal – Peřina, J. Stejskal, T. Richter (46. Turner), Matějka, Novotný, Maixner, Moravec, V. Richter (70. Doleček), Růžička, Jansa (84. Kusý).

Rudoltice B - Ústí n. O. C 3:5

Fakta – branky: 85. a 88. Kuběnka, 3. Minář –10., 24 z pen. a 60. z pen. Mansfeld, 64. a 81. Sýkora. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Rudoltice B: Kyselo – Loskot, Pospíšil, Beneš (64. Kuběnka), Jiroušek, Kylar, Martinák (46. Rek), Blažek, Minář (72. Tipelt), Řehoř, Kobza (55. Budka). Ústí n. O. C: Hubálek – Motl (60. Sýkora), Novák, Kopecký, M. Kvapil, Vacek, Mačát (68. Plíhal), Dostál (72. D. Kvapil), Mansfeld (66. Šimek), Kaláb, Wohner.

Žichlínek B - Kunvald 2:2, pen. 4:2

Fakta – branky: 28. Moravec, 57. Vondráček z pen. – 13. Lakomý, 72. Mihulka. Rozhodčí: Šimko. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Žichlínek B: Valenta – Vondráček, R. Hrabáček (70. Kočí), Stasiowski, Fibikar (46. L. Hrabáček), Miko (86. Schembera), Smola, Moravec, Václavský (65. Kost), Tomopulos, Zuch. Kunvald: J. Kopecký – Rous, Rek, Junk, Jiskra, V. Kopecký (70. Suchomel), Mihulka, Urban, Preclík, Lakomý (62. Šulc), Celer (80. Felcman).