Lichkov – Rudoltice 1:2
Brzké vedení hostů zajistil ve 2. minutě pohotovou střelou Stránský. Ve 35. minutě to bylo již 0:2. Brankář Kulaxidis vytáhl s námahou přímý kop na břevno, avšak od něho odražený míč uklidil do branky dobíhající Resler. Domácí, byť celý zápas měli optickou převahu, dokázali pouze snížit na 1:2 z pokutového kopu.
Fakta – branky: L. Gerža – Stránský, Resler. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Kerhartice – Albrechtice 0:1
Jedinou branku utkání vstřelili hosté ve druhé půli z trestného kopu.
Fakta – branka: Kolert. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:4. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Brandýs – Kunvald 5:3
Domácí měli od úvodu více ze hry a dostali se do vedení v 10. minutě zásluhou Šebetky. Druhý gól vstřelil Zhorela, ale pro ofsajd nebyla branka uznána. Do hry se dostali i hosté a otočili skóre. Nejdříve se trefil Moudrý, následně hlavou po přímém kopu Krejsa. Druhý poločas patřil Brandýsu. Hned po třech minutách vyrovnal Beneš, aby vzápětí poslal hosty do vedení Moudrý. Poté už dávali góly pouze domácí hráči. Nejprve srovnal krok Růžička. V 70. minutě už domácí vedli, z přímého kopu mířil přesně Zhorela. Pojistku v podobě pátého gólu přidal v nastavení Sloupenský.
Fakta – branky: Šebetka, Beneš, Růžička, Zhorela, Sloupenský – Moudrý 2, Krejsa. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Mistrovice – Klášterec n. O. 2:1
Mistrovice byly v utkání šťastnějším týmem.
Fakta – branky: Stejskal, Majvald – Honzák. Rozhodčí: Böhm. ŽK: 0:1. Poločas: 1:0.

Luková – D. Čermná 1:0 PK

Žichlínek – Žamberk B 1:2

(bed, jm, be)