Letohrad, Ústí i Vysoké Mýto se totiž představí na svých stadionech proti velmi zajímavým, leč nelehkým soupeřům.

SO 16.00: Letohrad (9. místo, 12 bodů) – Kutná Hora (4. místo, 18 bodů).
Nepříjemný soupeř čeká na letohradské fotbalisty. V minulém kole si hosté z Kutné Hory vyšlápli na ústeckou Jiskru a posunuli se na čtvrté místo tabulky. Letohrad naopak prohrál v Náchodě.
Mírným favoritem budou v utkání Kutnohorští, ale mějme na paměti, co domácí na svém trávníku dokáží. Když mají svůj den, tak porazí kohokoliv a většinou nezůstává u jednoho či dvou gólů.
Poslední vzájemný duel těchto týmů skončil právě v Letohradu remízou 3:3.
Důležitým faktorem bude vyvarování se chyb, neboť to Kutná Hora umí dokonale potrestat a ze zdánlivě nevinné akce dokáže tvrdě udeřit.
To, jak si letohradští mladíci poradí, poznáme v sobotu již od 16 hodin. Tip Deníku: 1

SO 16.00: Ústí nad Orlicí (3. místo, 19 bodů) – Dobrovice (2. místo, 20 bodů).
Nejzajímavější utkání se bude hrát určitě na stadionu Jiskry, kam přijede Dobrovice.
Říkáte si proč?
Stačí se totiž podívat, koho ve svém středu skrývá kádr soupeře. Obranu diriguje velezkušený Petr Lukáš.
Že vám to nic neříká?
Sparta, Mladá Boleslav, Jablonec, Liberec, Teplice a rakouský LASK Linz by vám měly napovědět. No jo, 274 startů v I. lize, dvakrát mistr ligy, to mluví za vše. Dobře si toto jméno zapamatujte a zítra ho na hřišti hledejte s pětkou na zádech. A kdyby se náhodou Ústeckým nedařilo přes obranu projít, nevěšte hlavu. Obrana Dobrovice to nikomu příliš nedovoluje, inkasovala pouze šest branek a v tomhle směru je na tom nejlépe v celé soutěži.
Jenže to samé se dá říci i o útočné fázi. Tu má na starosti druhý velmi zajímavý „plejer" Tomáš Cigánek. Záložník, jenž má rovněž zkušenosti s první ligou, kde odehrál 116 utkání a dal čtyři góly. Letos dal v divizi zatím jen jeden gól, ale umí je ostatním spoluhráčům dokonale připravit. Hledejte jej s číslem 12.
„Snajpr" hostí je útočník David Miškovský, který už dal letos šest branek. Výčet hlavních es bychom tedy měli.
Domácí mužstvo v minulém utkání zaváhalo, což nenechalo klidným ani trenéra Jáně, který plánoval, že v týdnu to bude muset s hráči probrat, aby se podobný výpadek neopakoval.
Snad si jeho svěřenci vzali slova k srdci a předvedou, že jsou v popředí tabulky zcela právem. Ústecký divák se může těšit na velmi atraktivní utkání. Tip Deníku: 0

SO 16.00: Vysoké Mýto (13. místo, 8 bodů) – Dvůr Králové (5. místo, 16 bodů).
Fotbalisté Vysokého Mýta hostí na svém stadionu prozatím pátý tým Dvora Králové, který v minulém kole podlehl lídrovi z Nové Paky a mohl být rád, že jen 0:2. Mýtští měli smůlu. Sahali ve Svitavách po bodu, ale dvě minuty před koncem o něj přišli. Mrzet trenéra Řeháka může ztráta Michala Žáka, který nemůže nastoupit, neboť si musí odpykat trest za červenou kartu.
Domácí se po špatném úvodu chytili a ani proti Dvoru nebudou úplně bez šance.
Úspěch v utkání by mohla slavit trpělivá hra s dobře postavenou obranou a kvalitním provedením brejkových situací. Tip Deníku: 0