Pořadí Tip ligy po třetím kole

1. LIGA
UO0015 Pavel Bednář, Letohrad⋌8 36
UO0044 Vladimír Fikejs, Žamberk⋌8 36
UO0110 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí⋌8 36
UO0004 Pavel Jedlínský, Sopotnice⋌8 36
UO0129 Lukáš Ješina, Sruby⋌8 36
UO0104 Josef Khýn, V. Mýto⋌8 36
UO0097 Hana Ryantová, V. Mýto⋌8 36
UO0170 Ludvík Sponner, Jaroslav⋌8 36
UO0166 Miroslav Veselý, Letohrad⋌8 36
UO0067 Karel Hála, Česká Třebová⋌5 36
UO0032 Jan Charous, Ústí nad Orlicí⋌5 36
2.LIGA
UO0121 Lubomír Kopecký, Česká Třebová 2 36
UO0084 Petr Čipera st., Brandýs n. O. 8 33
UO0052 Jan Chládek, Rudoltice 8 33
UO0158 František Kovář, Přívrat 8 33
UO0164 Jindřiška Křížová, Choceň 8 33
UO0073 Oldřich Kubík, Choceň 8 33
UO0034 Martin Luzar, Ústí nad Orlicí 8 33
UO0146 Roman Müller, Česká Třebová 8 33
UO0069 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 8 33
UO0021 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 8 33
UO0153 Milan Pustaj, Česká Třebová 8 33
ČFL
UO0016 Martin Ráb, Libchavy 8 33
UO0029 Jolana Špačková, Sopotnice 8 33
UO0093 Milan Šplíchal, V. Mýto 8 33
UO0047 Karel Dobroucký, Choceň 5 33
UO0152 Ladislav Kmoníček, Česká Třebová 5 33
UO0145 Lukáš Kmoníček, Česká Třebová 5 33
UO0100 Václav Krásný, V. Mýto 5 33
UO0092 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 5 33
UO0147 Jiří Smrkal, Tatenice 5 33
UO0035 Roman Špaček, Sopotnice 5 33
UO0106 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 11 30
DIVIZE
UO0080 Jaroslav Beneš st., Brandýs n. O. 8 30
UO0050 Jaroslav Brůna, Choceň 8 30
UO0051 Petra Brůnová, Choceň 8 30
UO0077 Eduard Ditzel ml., Lanškroun 8 30
UO0076 Eduard Ditzel st., Ostrov 8 30
UO0168 Jaroslav Chudoba, Třebovice 8 30
UO0014 Pavel Jirucha, Letohrad 8 30
UO0045 Miloslav Kuben, Lanškroun 8 30
UO0046 Anna Kubenová, Lanškroun 8 30
UO0114 Radek Matoušek, V. Mýto 8 30
UO0102 Roman Páral, V. Mýto 8 30
I.A
UO0022 Radek Pešek, Dolní Libchavy 8 30
UO0062 Josef Pokorný st., Němčice 8 30
UO0169 Roman Ševčík, Lanškroun 8 30
UO0006 Jitka Veselá, Řetová 8 30
UO0042 Pavel Veselý, Letohrad 8 30
UO0133 Stanislav Vrabec, Choceň 8 30
UO0081 Jaroslav Beneš ml., Brandýs n. O. 5 30
UO0039 Pavel Broulík, Třebovice 5 30
UO0026 Pavel Bucháček, Řetová 5 30
UO0071 Hana Čečerová, Česká Třebová 5 30
UO0112 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí 5 30
KRAJSKÝ PŘEBOR
UO0113 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 5 30
UO0111 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí 5 30
UO0074 Leoš Jantač, Lanškroun 5 30
UO0091 Věra Koukolová, Klášterec n. O. 5 30
UO0131 Petr Němec, V. Mýto 5 30
UO0048 Antonín Pácha, Jablonné nad Orlicí 5 30
UO0128 Stanislav Voženílek, Choceň 5 30
UO0003 Josef Diblík, Sopotnice 2 30
UO0072 Vladimír Dostál, Králíky 2 30
UO0118 Jindřich Dvořák, Choceň 2 30
UO0031 Lubomír Myšák, Ústí nad Orlicí 2 30
I.B
UO0063 Josef Pokorný ml., Česká Třebová 2 30
UO0078 Zdeněk Sládek, Lanškroun 2 30
UO0094 Renata Tauchmanová, V. Mýto 2 30
UO0001 Roman Diblík, Sopotnice 8 27
UO0105 Gabriela Khýnová, V. Mýto 8 27
UO0041 Pavel Krištof, Česká Třebová 8 27
UO0103 Miroslav Záleský, Tisová 8 27
UO0083 Dana Čiperová, Brandýs n. O. 5 27
UO0005 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 5 27
UO0123 Milan Kopecký, Česká Třebová 5 27
UO0033 Tomáš Kroupa, Ústí nad Orlicí 5 27
OKRESNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
UO0167 Josef Novák, Č. Třebová 5 27
UO0066 Josef Stránský, Řetová 5 27
UO0017 Božetěch Šejnoha, Ústí nad Orlicí 5 27
UO0019 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí 5 27
UO0013 Vlasta Volfová, Řetová 5 27
UO0090 David Koukol, Klášterec n. O. 2 27
UO0162 Vlastimil Marek, Česká Třebová 2 27
UO0049 Marie Páchová, Jablonné nad Orlicí 2 27
UO0068 Milan Routek, Česká Třebová 2 27
UO0053 Milan Tomek, Rudoltice 2 27
UO0009 Luboš Jetmar, Ústí nad Orlicí -1 27
OKRESNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
UO0011 Josef Volf st., Řetová -1 27
UO0109 Ladislav Matoušek, Sruby 5 26
UO0096 Václav Šplíchal, V. Mýto 4 26
UO0119 Petra Filipová, Lichkov 8 24
UO0135 Ludmila Halbrštátová, Jablonné n. O. 8 24
UO0163 Petr Kříž, Choceň 8 24
UO0024 Pavla Lejsková, Pardubice 5 24
UO0108 Stanislava Matoušková, Sruby 5 24
UO0020 Ivana Nováková, Ústí nad Orlicí 5 24
UO0154 Jiří Šimek, Řetová 5 24
UO0007 Milan Veselý, Řetová 5 24
OKRESNÍ PŘEBOR 4. TŘÍDY
UO0012 Jan Volf, Řetová 5 24
UO0028 František Adamec, Dolní Libchavy 2 24
UO0057 Pavel Bambušek, Rybník 2 24
UO0082 Jiřina Benešová, Brandýs n. O. 2 24
UO0107 Nikola Doubková - Khýnová, V. Mýto 2 24
UO0136 Karel Halbrštát, Jablonné nad Orlicí 2 24
UO0134 Kateřina Halbrštátová, Jablonné n. O. 2 24
UO0149 František Janele, Svitavy 2 24
UO0150 Jiří Macháček, Semanín 2 24
UO0055 František Moláček, Česká Třebová 2 24
UO0064 Jiří Stránský, Řetová 2 24
ČEKATELÉ
UO0087 Jana Špačková ml., Mistrovice 2 24
UO0132 Oldřich Dostál, D. Čermná -1 24
UO0075 Jiří Herynek, Rudoltice -1 24
UO0137 Martin Štusák, Jablonné nad Orlicí -1 24
UO0159 Marie Marková, Česká Třebová 2 23
UO0070 Jaroslav Nastoupil ml., Česká Třebová 8 21
UO0018 Jaroslav Volf, Ústí nad Orlicí 8 21
UO0095 Květa Gabrielová, V. Mýto 5 21
UO0144 Simona Kmoníčková, Česká Třebová 5 21
UO0089 Josef Koukol, Klášterec n. O. 5 21
UO0142 Andrej Olenočin, Lanškroun 5 21
UO0143 Jindřiška Olenočinová, Lanškroun 5 21
UO0037 Adam Pražák, Ústí nad Orlicí 5 21
UO0098 Michaela Ryantová, V. Mýto 5 21
UO0139 Martin Štusák ml., Jablonné nad Orlicí 5 21
UO0010 Josef Volf ml., Řetová 5 21
UO0054 Petr Bambušek, Rybník 2 21
UO0060 Veronika Cinková, Česká Třebová 2 21
UO0157 Lucie Kovářová, Přívrat 2 21
UO0151 Petr Poldauf, Česká Třebová 2 21
UO0099 Filip Ryant, V. Mýto 2 21
UO0140 Josef Stasiowski, Lanškroun 2 21
UO0065 Matěj Stránský, Řetová 2 21
UO0122 Libor Stránský, Česká Třebová 2 21
UO0101 Jakub Šedivý, V. Mýto 2 21
UO0038 Josef Blažek, Ústí nad Orlicí -1 21
UO0002 Libor Diblík, Sopotnice -1 21
UO0040 Štěpánka Kubove, Rudoltice -1 21
UO0148 Jakub Šindelář, Česká Třebová -1 21
UO0088 Ladislav Špaček st., Mistrovice -1 21
UO0030 Michal Tomášek, Sopotnice -1 21
UO0124 Petr Vyhnálek, Letohrad -1 21
UO0125 Iva Vyhnálková, Letohrad -1 21
UO0086 Jana Špačková, Mistrovice 8 18
UO0127 Lenka Halbrštátová, Letohrad 5 18
UO0130 Jana Vrabcová, Choceň 5 18
UO0008 Eva Biedermanová, Ústí nad Orlicí 2 18
UO0155 Jaroslav Dočkal, Přívrat 2 18
UO0027 Radoslav Kroupa, Ústí nad Orlicí 2 18
UO0156 Vlastimil Ráb, Řetová 2 18
UO0165 Josef Ropek, Choceň 2 18
UO0058 Martin Rybka, Česká Třebová 2 18
UO0138 Jiří Štusák, Jablonné nad Orlicí 2 18
UO0061 Milan Eliáš, Řetová -1 18
UO0126 Tomáš Halbrštát, Letohrad -1 18
UO0141 Pavel Stasiowski, Lanškroun -1 18
UO0023 Jan Krummer, Ústí nad Orlicí 2 16
UO0171 Pavel Štantejský, Řetová 2 16
UO0160 Jiří Pánik, Česká Třebová 0 16
UO0079 Robin Sládek, Lanškroun 5 15
UO0056 Josef Štika, Přívrat 5 15
UO0174 Zdenek Ryant, V. Mýto 2 13
UO0116 Pavel Dvořák, Choceň 5 12
UO0117 Vendulka Dvořáková, Choceň 2 12
UO0120 Markéta Hyksová, Česká Třebová 2 12
UO0059 Iva Plocová, Koldín -1 12
UO0085 Ladislav Špaček ml., Mistrovice -7 12
UO0173 Jiří Gabriel, V. Mýto 5 10
UO0161 Edita Pániková, Česká Třebová 0 10
UO0115 Petr Dvořák, Choceň 2 9
UO0178 Jan Fišar, Kerhartice 8 8
UO0172 Míla Mariška, Ústí nad Orlicí 0 8
UO0175 Jana Tauchmanová, V. Mýto 2 7
UO0177 František Jiřík, Kerhartice 5 5
UO0179 Karel Jiřík, Kerhartice 5 5
UO0176 Lukáš Ploc, Rudoltice 5 5
UO0036 Stanislav Růta, Sopotnice 0 2
UO0025 Josef Lejsek, Pardubice 2 0
UO0043 Miroslav Absolon, Žamberk 0 -1

UPOZORNĚNÍ PRO VÍTĚZE!
Prosíme vítězku 3. kola Marcelu Vondřejcovou z Vysokého Mýta, aby se nám ozvala na tel. číslo 465 534 498 nebo 724 795 667 a domluvila se na převzetí výhry.