Pokud se pozorný divák podívá na tabulku, o první nebo druhé místo až tak moc nejde. Oba týmy si drží postupové pozice s náskokem přes osm bodů, tudíž šlo ve vzájemném souboji spíše o prestiž, kdo tento duel vyhraje. Více spokojenosti panovalo v Dobříkově, protože domácí zvítězili 3:0. Dva góly dal Rydval, jeden přidal Ševčík.

K udržení třetí příčky potřebovalo Mýto B zdolat Pardubičky, což se nakonec podařilo těsně 2:1. Domácí museli vývoj otáčet.

Rezerva Letohradu odjela do Načešic pouze s dvanácti hráči. Nepřivezla body, ale vůbec to tak nemuselo být. Načešice daly gól z první šance. Pak čekaly, co udělá soupeř. Letohrad po přestávce přitlačil, jenže domácím vyšel brejk, který skončil faulem ve vápně. Penaltu proměnili. Naději posléze vykřesal gólovou hlavičkou Petráček, vyrovnání pak měl na noze Černohous, ale neuspěl.

Z pohledu béčka Ústí nad Orlicí se nejednalo o zápas, ze kterého by si hráči měli brát příklad. Prohrálo v Luži 1:5. Hosté vůbec nezachytili začátek utkání, protože už po dvou minutách prohrávali o dva góly. Navíc před půlhodinou hry to bylo z pohledu Luže ještě příznivější. Pak sice Grunta snížil, ale více už Ústí nevymyslelo.

Dobříkov – Lanškroun 3:0. Branky: 5. a 73. Rydval, 44. Ševčík. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 2:0. Dobříkov: P. Horníček – Rydval, Dostál, Jandera (86. Karela), T. Vaněk, J. Vaněk, Konvalina (71. Svoboda), Houžvička, J. Horníček, Klapal, Ševčík. Lanškroun: Jaroš – Popelář, Dvořák, Karlík, Savych (79. Šišan), Krejsar, Skalický, Jung (71. Vaníček), Kolomý, Komínek (59. Stasiowski), Veselý.

Načešice – Letohrad B 2:1. Branky: 10. Ilko, 75. z pen. Jirásek – 80. Petráček. Rozhodčí: Krajči. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Letohrad B: Vyšohlíd – Petráček, Procházka, J. Stejskal (75. Svoboda), Dvořáček – Sita, Švercl, Pokorný, Mar. Janoušek, D. Stejskal – Černohous.

Luže – Ústí nad Orlicí B 5:1. Branky: 2. a 79. z pen. Veis, 1. Merkl, 28. Bareš, 77. Lacman – 35. Grunta. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Ústí nad Orlicí B: Truhlář – Fikejz, Šebrle, Kaláb, Kopecký, Pirkl (68. Vacek), Motl (77. Novák), Grunta, Kalousek (63. Krumer), Falta, Procházka.

Vysoké Mýto B – Pardubičky 2:1. Branky: 9. Motl, 50. Benda – 7. Jonáš. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Vysoké Mýto B: Krátký – Vostrčil, Krýda (46. Svoboda), Motl, Benda, Podmajerský, Fišer, Sháněl (63. Doležal), Trnka, Valášek, Dvořák.