FK Letohrad - Kolín 0:0 penalty 2:4

Trávník v Letohradu prochází v těchto dnech výměnou, aby byl připraven na příští sezonu. Tudíž se mužstvo přestěhovalo k zápasu s Kolínem do Žamberka, kde je „pažit“ vždy připraven na nejvyšší úrovni. Co dělalo největší problém hráčům Letohradu? Jednoznačně obrana Kolína, která příliš nedovolila Letohradu, aby se dostával do vyložených šancí. Stejně tomu bylo i na druhé straně, ani hráči Kolína nenašli recept, jak dostat míč do sítě. Bezbrankový stav vydržel až do konce utkání. V penaltovém rozstřelu tentokrát Letohradští střelci dvakrát neuspěli, zatímco hosté proměnili všechny penalty.

SK Vysoké Mýto - Ostrá 0:0, penalty 4:5

Na hrací ploše číslo 1 zkusili nový trávník v úterý odpoledně čeští reprezentanti do 16 let, když porazili stejně staré Bělorusy. Nicméně tím asi zakleli branky. V zápase Mýta s Ostrou se diváci gólu nedočkali. Ne že by nebyly šance, ale přesnější zakončení chybělo. Po týdnu si Mýtští vyzkoušeli pokutové kopy a opět vyšli naprázdno.

Čáslav - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:0

Na půdě třetí Čáslavi Ústí prohrálo podobně jako minulý týden v Kolíně rozdílem jedné branky 0:1. O vítězný gól se postaral těsně před hodinou hry Jícha.