Lichkov se dotáhl na první Helvíkovice

Orlickoústecko - K zimnímu spánku se už může uložit nejnižší okresní fotbalový přebor. Téměř všechna utkání z podzimní části jsou již dohrána, zbývá pouze zápas Dolní Dobrouče B s Tatenicemi B. Tento výsledek už ale nic nezmění na tom, že na čele se uhnízdila silná dvojka – Helvíkovice a Lichkov, ten jako jediný neprohrál. Ostatní pronásledovatelé se na ně dívají z uctivé vzdálenosti.

14.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Verměřovice B – Lichkov 1:4

Verměřovice opět nedokázaly proměnit své šance, naopak Lichkov byl v tomto směru mnohem úspěšnější. Fakta – branky: Marek – Ordoš, Bednář, Šverák, Bula. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Tatenice B – Albrechtice B 0:1

Vyrovnaný zápas rozhodla 14. min. Sokolík se chopil na půlce míče a po sólu vstřelil jedinou branku utkání. Domácí měli sice několik šancí, ale prosadit se nedokázali. Fakta – branka: Sokolík. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

Zálší – Němčice 3:3

Během deseti minut domácí vedli 2:0. Hosté do poločasu snížili a po přestávce dokonce otočili skóre na 2:3. Zálší se podařilo vyrovnat až pět minut před koncem. Fakta – branky: Najman, Doležal, Horák – Gyömber, Vytlačil. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Klášterec n. O. – D. Dobrouč B 2:1

Domácí po předchozích prohrách nastoupili s náhradníky, na druhé straně hráli téměř samí dorostenci. Klášterec začal náporem, hosté se dostali poprvé za půli až v 9. min., ale hned skórovali. Domácí bojují se střeleckou nemohoucností. Skoro celý zápas odehráli na půli hostů, třikrát trefili břevno, dvakrát se vykopávalo z brankové čáry, ale k prvnímu gólu jim musel pomoci špatným odkopem brankář hostí a druhý jim „zařídil“ 11 min. před obránce Dobrouče. Fakta – branky: L. Kalous, Bartoš – T. Dostál. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1. (ry)

Autor: Pavel Ryšavý

14.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 25 000 Kč Mechanici a opraváři obráběcích strojů Strojní mechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme kolegu - strojního mechanika do oddělení údržby., , Popis pozice:, - preventivní kontroly a údržba strojů a zařízení ve strojírenské výrobě, - diagnostika závad a opravy, - podílení se na modernizaci strojů a kovárenských technologií, - zámečnické práce, , Požadujeme:, - vyučení nebo praxi v oboru, - směnný režim (12 hod.směny, denní/noční), , Nabízíme:, - stabilní zaměstnání s možností profesního růstu, - mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici a stanovené individuálně, - benefity (příspěvek na dopravu/ubytování, dotované stravování, odměna za doporučení nového kolegy,, příplatky nad rámec zákoníku práce, možnost dalšího vzdělávání a další výhody). Pracoviště: Bohemia rings s.r.o., 565 43 Zámrsk. Informace: Lucie Vomáčková, +420 465 500 826,606 062 802. Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 120 Kč Obsluha zemních a příbuzných strojů Řidič obsluhy stavebního stroje, čelního nakladače, autojeřábu - závod Litice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 125 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: závod Litice nad Orlicí č.p. 60, 561 86 Záchlumí , , PRACOVNÍ NÁPLŇ: , - Navážení materiálu pro výrobu prefa nakladačem Volvo;, - dále je vítána praxe s obsluhou autojeřábu, ale není podmínkou., , POŽADUJEME: , - spolehlivost, dobrý zdravotní stav , , NABÍZÍME: - při dobré pracovní praxi bude pracovní poměr prodloužen v souladu se ZP, až na dobu neurčitou , , PODMÍNKOU je vlastnictví průkazu:, 1)Profesního průkazu řidiče; , 2)Strojního průkazu na čelní kolové nakladače;(pokud strojní průkaz nemáte a začali jste zácvik na kolovém nakladači, tak nám zavolejte!), , V PŘÍPADĚ DOTAZU VOLEJTE !! 469 779 231 !, ===========================================. Pracoviště: Žpsv a.s., závod litice nad orlicí, 561 86 Záchlumí. Informace: Vladimíra Táborská, +420 469 779 242. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu PRODEJCE - SKLADNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Luková č.p. 189, 561 23 Damníkov, POŽADUJEME:, - znalost stavebního materiálu, - práci na PC, - komunikativnost, zodpovědnost, - ŘP sk. B a oprávnění VZV výhodou, NABÍZÍME: stravenky, PRVNÍ KONTAKT PROSÍME POUZE E-MAILEM - POSLAT ŽIVOTOPIS NA prace@stavebniny-stupka.cz. Pracoviště: Stavebniny stupka s. r. o. - pracoviště luková, 561 23 Damníkov. Informace: Miroslav Stupka, . Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 21 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - ČESKÁ TŘEBOVÁ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě ČESKÁ TŘEBOVÁ. , , Pracovní náplň: , • objednávání a příjem zboží pro prodejnu , • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování , • celkové řízení chodu prodejny , • zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů , , Požadujeme: , • ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie , • praxe v bourání a zpracování masa výhodou , • zkušenost s řízením menšího kolektivu , • znalost práce s PC , , Nabízíme: , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi , , V případě zájmu svůj životopis zašlete na akrajcova@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště česká třebová, Dr. E. Beneše, č.p. 692, 560 02 Česká Třebová 2. Informace: Andrea Krajčová, +420 416 856 370.

Řetová nekladla příliš velký odpor, domácí si s chutí zastříleli

Jedinou branku Náchoda vstřelil Olympii HK/Kratonohám Jakub Vaněček (ve výskoku v modro-bílém).

Skvělý úvod Náchodským spíše ublížil

-

Klíčový zápas Žamberk nezvládl

Orlickoústecko - Kolo před koncem podzimu čekal na Žamberk důležitý zápas, který ovšem nedopadl podle jeho představ.