Janov – Lanškroun B 3:3 (1:2)
Začátek domácím vyšel. V 10. minutě se prosadil po individuální akci Kramář a další branku mohl za chvíli přidat A. Zvěřina, ale jeho pokus byl zablokován. Lanškrounští však nesložili zbraně a ještě do poločasu výsledek otočili. Na konci první půlhodiny se po několika odrazech v šestnáctce dostal míč k Faitovi, a ten už do prázdné neměl problém vyrovnat. Zaváhání domácích pak ve 37. minutě potrestal Kylar – 1:2.
Jenže po přestávce hosté o náskok rychle přišli. Bureš sice hned z první akce své zakončení mezi tři tyče nenasměroval, ale o chvíli později se proměnil v nahrávače a Kubíček jeho nabídkou nepohrdl – 2:2. Ba co víc, misky vah se překlopily znovu na stranu Janova, když se v 57. minutě dočkal i Bureš, který hlavou překonal mladého Karlíka v brance hostí. Rezerva Lanš-
krouna ale s prázdnou neodjela. Krajči vyrovnal o chvíli později na 3:3, čímž stanovil konečný výsledek.
Fakta – branky: Kramář, Kubíček, Bureš – Fait, Kyral, Krajči. Rozhodčí: Depeš.

M. Třebová B – Jablonné 0:1 (0:0)
Utkání ovlivnil hodně silný déšť, který velmi výrazně podmáčel terén, ale oba celky se s tím vypořádaly solidně. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí hrozili především střelami z dálky, které znamenaly pro brankáře na mokrém terénu velké starosti, ale gólman Šlahora si poradil. Hosté se spoléhali na rychlé brejky, ale v koncovce scházel potřebný klid.
Mnohem více vzruchu přinesla druhá půle. Jablonné přitlačilo, vypracovalo si několik šancí a dočkalo se i gólu. V 75. minutě si míč převzal Solar a svůj únik proměnil – 0:1. Třebovští se v posledních minutách snažili o vyrovnání, ale pozorná obrana Jablonného dovolila pouze střely ze střední vzdálenosti, které k úspěchu nevedly.
Fakta – branka: Solar. Diváci: 70.

Libchavy – Cerekvice 2:0 (1:0)
Dočkali se. Libchavští po čtyřech porážkách v řadě zvítězili nad poslední Cerekvicí.
Fakta – branky: Louda, Váně.

Verměřovice – Ústí n. O. B 2:5 (1:2)
I přesto, že domácímu kouči chyběli čtyři hráči obvyklé základní sestavy, vstoupil jeho tým do zápasu výborně. V první minutě prodlužoval dlouhý míč hlavou Černaj mezi stopery hostí a nabíhající J. Sklenář nabídnuté šance využil – 1:0. Hosté vyrovnali z hodně přísně nařízené penalty. Těsně před odchodem do šaten se trefil k tyči Ráb a hosté vedli. Hned v úvodu druhé půle zvýšil na 3:1 Jansa a s Verměřovicemi to vypadalo zle, neboť hned vzápětí přišel gól Rába na 1:4. V 78. minutě se trefil ústecký Skalický. V závěru už pouze korigoval svým druhým gólem J. Sklenář.
Fakta – branky: J. Sklenář 2 – M. Ráb 2, Motl z pen., Jansa, Skalický. Rozhodčí: Mariánus. Bez karet.

Dobříkov – Rosice n. L. 1:0 (0:0)
Hodně důležité tři body v boji o záchranu získali fotbalisté Dobříkova v utkání s Rosicemi. V 83. minutě rozhodl utkání Petr Horníček.
Fakta – branka: P. Horníček. ŽK: 2:0. ČK: 0:1.

1. Kunčina                   ⋌ 18 13 3  2 48:24 42
2. Ústí n. O. B              ⋌ 18  9 5  4 35:22 32
3. Lanškroun B             ⋌ 18 10 1  7 38:28 31
4. Kamenná Horka        ⋌ 18  8 6  4 35:26 30
5. Jablonné n. O.          ⋌ 18  8 4  6 30:29 28
6. Verměřovice             ⋌ 18  9 1  8 27:26 28
7. Polička B                  ⋌ 18  7 7  4 19:19 28