Janov – Verměřovice 1:0
Do Janova zavítal prozatím nejlepší soupeř. Úvod byl sice vyrovnaný, ale postupem času získali hosté převahu. Beránek však vychytal Sklenáře a ve 30. minutě se poprvé a naposledy měnilo skóre. K přímému kopu z 25 metrů se postavil Bureš a na jeho střelu přes zeď byl Pražák krátký. V posledních pěti zápasech se tento hráč pokaždé trefil! Verměřovičtí mohli brzy vyrovnat, ale jejich akci zastavilo břevno. Ve druhé půli se domácí zaměřili na obranu a rychlé protiútoky, jeden z nich však do zdárného konce nedotáhl Novotný. Hosté svůj tlak stupňovali a Janovští uhájili tři velmi cenné body i s pořádnou dávkou štěstí.
Fakta – branky: Bureš. Rozhodčí: Beneš. Poločas: 1:0.

Kunčina – Jablonné 3:1
Domácí šli lacino do vedení v 10. minutě poté, co na půlce hřiště rozehrál trestný kop Potáček a gólman Šlahora balon propustil mezi rukama do sítě – 1:0. Pět minut před poločasem zatáhl míč po levé straně Švanda, na „zlatém podnose" ho naservíroval před prázdnou branku Hlubinkovi, a ten pohodlně zvýšil. Hostím to ve finální fázi skřípalo a když už se do koncovky dostali, byl Harvánek na místě. Po změně stran upadala hra místy do podprůměru a diváky potěšila až 77. minuta, kdy J. Spálenský obešel i gólmana a skóroval do prázdné branky na 3:0. Hosté se dočkali snížení skóre v nastaveném čase Kyllarem, který si zpracoval míč po rohovém kopu a pohodlně zakončil.
Fakta – branky: Potáček, Z. Hlubinka, J. Spálenský – Kyllar. Rozhodčí: Papáček. Poločas: 2:0.

Libchavy – Lanškroun B 4:0
Libchavští začali náporem a když v deváté minutě zužitkoval Stejskalův rohový kop hlavou Kopfštein, vedli domácí 1:0. Vzápětí byli hráči Libchav blízko druhé brance, ale protlačit míč za čáru se nepovedlo. Poté měl dvě příležitosti Ďuriš, ale dvakrát mířil nad. Chvíli nato se řítil sám na branku lanškrounský Šila, Pinkava však jeho střelu zneškodnil. Další změna ve skóre přišla v 57., respektive 59. minutě, když se dvakrát trefil střídající Lžíčař. Stejný hráč dokončil ještě svůj čistý hattrick. V 68. minutě utekl po lajně Váně, našel přesně střelce zápasu, a ten tvrdou střelou zvýšil na konečných 4:0.
Fakta – branky: Lžíčař 3, Kopfštein. Rozhodčí: Kunc. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 1:0.

Polička B – Ústí n. O. B 2:2
Ještě deset minut před koncem se zdálo, že domácí kormidlují zápas k vítězství, protože vedli 2:0 a vypadalo to, že si závěr pohlídají. Omyl, neboť přišlo chvilkové zatmění a hosté během dvou minut vyrovnali. Utkání mohlo mít pro Poličku šťastný konec, v 90. minutě kopal V. Král penaltu, ale brankář mu ji vyrazil a dorážka zamířila mimo tři tyče.
Fakta – branky: Scheib, V. Král – Repa, M. Ráb. Rozhodčí: Papáček. Poločas: 0:0.

Řetová – Kamenná Horka 4:6
Fotbalisté Řetové přivítali Kamennou Horku a nestačili se v první půli divit, co že se to na hřišti děje. Soupeř hrál rychlý a kombinační fotbal korunovaný hned pěti góly. Po přestávce se domácí přece jen trochu vzchopili, ale korigovali stav pouze na konečných 4:6.
Fakta – branky: Holínka, Chudý, Müller, Sedláček – Juřík 2, Škáva, Bulva, Richter, Jukl. Rozhodčí: Bačina. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:5.

Dobříkov – Kameničky 1:2
Úvod utkání byl vyrovnaný, mnoho šancí však nepřinesl. Postupem času byli aktivnější hosté, ale gólových možností se diváci dočkali až v závěru prvního poločasu. Ve 42. minutě mohl nejprve rozjásat domácí příznivce Marek. Přeloboval brankáře, ale střela se od tyče odrazila zpět do hřiště. Udeřilo tak na straně druhé a hned dvakrát. U všeho podstatného byl Valla. Nejprve poslal do sítě svoji odraženou střelu z přímého kopu a těsně před přestávkou využil zmatky v obraně střelou z malého vápna. Na začátku druhé půle měl na kopačce snížení střídající Machovič. Ocitl se sám před prázdnou brankou, ale míč letěl kamsi do nebes. Největší šanci hostí ve druhé půli zlikvidoval gólman Málek. Dobříkov se dočkal až v závěru. Po rohovém kopu usměrnil odražený míč do sítě Fajfr.
Fakta – branky: Fajfr – Valla 2. Rozhodčí: Volný. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Zámrsk – Holice B 4:0
Až do 30. minuty domácí marně bušili na branku Holic, když střely Houžvičky a Csernyanszkého končily nad brankou. Druhý jmenovaný se poprvé gólově prosadil krátce po půlhodině hry. Ve 34. minutě zvýšil Peterka táhlou střelou z dálky na 2:0, následnou střelu Houžvičky zastavilo břevno, což se opakovalo po střele Csernyanszkého z přímého kopu. Minutu po zahájení druhé půle vypálil Zahradník, Bareš jeho střelu jen vyrazil a dobíhající Houžvička míč uklidil – 3:0. Když v 52. minutě unikl Csernyanszký a jeho střelu z úhlu tečoval do vlastní sítě Flachs, bylo o vítězi rozhodnuto. Hosté prakticky do tohoto momentu neohrozili branku, což se jim podařilo až poté, kdy domácí značně polevili. Jenže z těch mála šancí ke konci zápasu nezaznamenali ani čestný úspěch.
Fakta – branky: Csernyanszký 2, Peterka, Houžvička. Rozhodčí: Kotyza. ŽK: 2:5. Diváci: 65. Poločas: 2:0.

Poslední zástupce v I. B třídě Vysoké Mýto B, které hraje A skupinu, prohrálo na svém stadionu s Rosicemi 1:2.
(bed, rh, mvi, jš)