skupina – JIH
Jehnědí 1980 – Luková 2:1
Luková začala dobře, když ve třetí minutě podnikla rychlý brejk a ujala se vedení. Odpověď domácích přišla až čtvrt hodiny před koncem, kdy srovnal Horák. O tom, že tři body přece jen zůstanou doma, rozhodl tři minuty před koncem Neugebauer.
Fakta – branky: Horák, Neugebauer – Dolníček. Rozhodčí: Vejda. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Kerhartice – Žichlínek B 3:1
Domácí šli od začátku za vítězstvím.
Fakta – branky: Kopeček, Fišar, Martinec – Podloucký. Rozhodčí: Lukes st. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 2:0.

D. Třešňovec – Albrechtice 0:4
Fakta – nehlášeno.

Němčice – Ústí nad Orlicí C 2:0
Mladší hráči Němčic měli nad starou gardou Ústí navrch. Ke dvěma gólům ještě řadu dalších možností neproměnili.
Fakta – branky: Kopecký, Albert. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

skupina – SEVER
Helvíkovice – Kunvald 2:2
penalty 4:2
Fakta – branky: Maleček 2 – Rek, Celer. ŽK. 3:1. Poločas: 2:1.

Mistrovice – Klášterec n. O. 6:2
Ve vyrovnaném prvním poločase stříleli góly pouze domácí. Jmenovitě ve 13. minutě po chybě brankáře Matějka a ve 39. minutě na 2:0 zvýšil Škorpil. Na začátku druhé půle během jedné minuty Maixner a Škorpil upravili skóre zápasu na 4:0. Poté se hra otevřela na obou stranách a obě mužstva vstřelila ještě po dvou gólech.
Fakta – branky: Škorpil 3, Matějka, Novotný, Maixner – M. Fišer 2. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Dlouhoňovice – Lichkov 3:5
Fakta – branky: Berger, Válka, Hynek – Gerža 3, Merta, Durna. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 4:0. ČK: 1:0. Diváci: 135. Poločas: 2:4.

Libchavy B – Dolní Čermná 6:2
Ačkoli se zdá výsledek jasný, na hřišti se hrálo vyrovnané utkání jen s tím rozdílem, že domácí své šance proměňovali.
Fakta – branky: Felgr 2, Stejskal 2, Kolář z penalty, Václavek – Marek 2. Rozhodčí: Böhm. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 3:1.