Doma vyhrál pouze třikrát, což diváci ocenili tragickou návštěvou na posledním utkání.
Pěnčín-Turnov je týmem, který jako jediný před týdnem dovolil vyhrát Holicím. Přesto si z Letohradu odvezl tři body a nutno podotknout, že naprosto zaslouženě. Hosté nehráli „zanďoura" jak se očekávalo, ale aktivní hra jim přinesla kýžené ovoce. Domácí zejména v první půli zahodili tradičně hodně tutovek. Po přestávce je soupeř přehrál jak v poli, tak zejména v produktivní koncovce.

FK OEZ Letohrad – Pěnčín-Turnov 1:3
V 8. minutě zahrozil Turnov poprvé. Koťátko našel Bártu a Volšík musel rychle na zem. Vzápětí Kulhánek perfektně uvolnil Nadrchala, ale slabé zakončení zpacifikoval veterán Cimbál. Ve 12. minutě šokoval fandy Strasmeier, když bez přípravy orazítkoval břevno vlastní branky. Poté se do dvou slibných příležitostí propracoval Faltus, ovšem i jeho koncovka byla značně tragická. To na opačné straně Bárta dvakrát vystrašil Volšíka mnohem nebezpečněji. V 18. minutě hosté zahrávali rohový kop a na přední tyči poslal míč za záda bezmocného gólmana Koťátko – 0:1. Letohradské obdržený gól nakopl a vzápětí vyrovnali. Nejprve trio Vyskočil, Srasmeier, Faltus předvedlo pohlednou kombinaci a následně po Bírově rozehrání přímého kopu prokázal nesporné zkušenosti Vaniš, když vyřešil skvěle situaci a k tyči zametl míč – 1:1. Letohradu, jak se říká, narostla křídla a zdálo se být otázkou času, kdy vývoj utkání otočí. Vaniš ideálně našel za obranou Kulhánka, ale jeho souboj s brankářem byl neúspěšný. Ve 40. minutě předložil Bíro podobným způsobem míč Nadrchalovi, i tentokrát ale nadějná pozice brankou neskončila.
Po změně stran se do gólovky dostal Faltus, ale míč, který by bylo vhodnější zahrát nohou, nesmyslně hrál hlavou a prostor mezi třemi tyčemi minul. Tento okamžik zastavil snažení domácích a ve hře se ukazovali snaživí hosté. V 56. minutě převzal přihrávku Koubek a z brejku trefil zatím jen tyč. Následovalo představení hostujícího útočníka Bárty, který jednoznačně ukázal, jak se proměňují příležitosti. V 62. a 67. minutě naprosto chladnokrevně proměnil situace, do kterých se dostal. Poprvé po pěkné přihrávce a podruhé po kiksu letohradského Macka. (rs)