Krajský přebor U19
Výsledky 23. kola: Třemošnice – Heřmanův Městec 8:1 (3:1), Choceň – FC Jiskra 2008 3:2 (1:2), Přelouč – Lanškroun 1:1 (1:0), Moravská Třebová – Pardubičky 2:2 (0:2), Skuteč – Holice 2:4 (1:2), Dolní Újezd – Ústí n. O. 8:0 (6:0), Hlinsko – Horní Jelení 2:3 (0:1).
1. Hlinsko 22 19 0 3 103:29 57
2. Třemošnice 22 17 1 4 80:32 52
3. Skuteč 22 14 4 4 69:31 46
4. Lanškroun 22 14 4 4 50:22 46
5. Ústí n. O. 22 11 3 8 79:67 36
6. Holice 22 10 1 11 51:48 31
7. Choceň 22 9 2 11 50:58 29
8. Pardubičky 22 9 2 11 46:54 29
9. Heř. Městec 22 8 2 12 53:81 26
10. Přelouč 22 6 3 13 30:43 21
11. FC Jiskra 2008 22 7 0 15 40:77 21
12. M. Třebová 22 6 3 13 50:96 21
13. Dolní Újezd 22 6 0 16 45:76 18
14. Horní Jelení 22 4 3 15 28:60 15

Východočeský přebor U19
Výsledky 24. kola: Olympia HK B – Dvůr Králové 6:1, Nové Město nad Metují – Náchod B 3:3 (1:1), Žamberk – RMSK Cidlina B 3:0 (0:0), Česká Třebová – Vysoké Mýto 1:4 (1:3).
1. Pardubice B 21 18 1 2 74:21 55
2. Vysoké Mýto 23 14 2 7 73:45 44
3. Náchod B 23 11 6 6 62:49 39
4. Nové Město 22 11 3 8 68:42 36
5. Česká Třebová 24 9 1 14 59:69 28
6. RMSK Cidlina B 23 8 4 11 37:75 28
7. Rychnov n. K. 22 8 3 11 59:49 27
8. Olympia HK B 23 7 4 12 59:71 25
9. Dvůr Králové 23 6 6 11 37:57 24
10. Žamberk 24 5 4 15 35:85 19

I. třída U19 – skupina B
Výsledky 19. kola: Řetová – Horní Újezd 0:3 (0:2), Libchavy – Proseč 0:2 (0:0), Morašice – Radiměř 1:4 (0:0), SK Polička – FK Jehnědí 1980 11:1 (3:1), Kunčina – Jablonné n. O. odloženo.
1. Polička 18 16 0 2 72:21 48
2. Jablonné n. O. 16 15 0 1 68:14 45
3. Proseč 16 10 2 4 54:40 32
4. Libchavy 17 8 1 8 35:37 25
5. Horní Újezd 17 7 3 7 33:37 24
6. Jehnědí 1980 17 7 2 8 36:52 23
7. Radiměř 18 6 1 11 34:35 19
8. Řetová 17 6 1 10 40:67 19
9. Morašice 17 5 3 9 32:49 18
10. Žichlínek 17 5 2 10 28:43 17
11. Kunčina 16 0 1 15 12:49 1

Krajský přebor st. žáků
Výsledky 23. kola: Pardubičky – Letohrad 1:0 (1:0), Holice – Třemošnice 4:2 (3:1), Choceň – FK Pardubice B 1:9 (1:4), Moravská Třebová – Litomyšl 1:6 (0:1), Přelouč – Česká Třebová 1:3 (0:3), Lanškroun – Ústí n. O. 0:3 (0:1), Vysoké Mýto – Hlinsko 4:3.
1. Pardubice B 22 18 1 3 136:22 55
2. Holice 22 18 1 3 75:23 55
3. Vysoké Mýto 22 15 2 5 115:36 47
4. Pardubičky 22 14 4 4 62:26 46
5. Litomyšl 22 13 2 7 69:49 41
6. Hlinsko 23 11 3 9 57:51 36
7. Třemošnice 23 10 4 9 63:58 34
8. Česká Třebová 23 10 3 10 65:66 33
9. Ústí n. O. 22 8 2 12 43:55 26
10. Letohrad 22 8 2 12 30:53 26
11. Choceň 22 6 3 13 26:60 21
12. Lanškroun 22 4 2 16 23:90 14
13. Přelouč 22 4 0 18 25:78 12
14. M. Třebová 23 2 1 20 14:136 7

I. třída st. žáků – skupina B
Výsledky 17. kola: Jablonné n. O. – SK Polička 3:1 (2:1), Dolní Újezd – Libchavy 0:9.
1. Libchavy 14 13 0 1 69:11 39
2. Jablonné n. O. 14 7 1 6 29:24 22
3. Dolní Újezd 14 6 2 6 31:40 20
4. FC Jiskra 2008 13 5 2 6 34:21 17
5. Polička 13 0 1 12 6:73 1

Krajský přebor ml. žáků
Výsledky 23. kola: Pardubičky – Letohrad 1:8 (0:5), Holice – Třemošnice 3:1 (2:1), Choceň – FK Pardubice B 2:5 (0:3), Moravská Třebová – Litomyšl 3:0 (2:0), Přelouč – Česká Třebová 4:3 (2:1), Lanškroun – Ústí n. O. 4:2 (2:1), Vysoké Mýto – Hlinsko 7:1 (1:0).
1. Vysoké Mýto 22 21 0 1 166:12 63
2. Letohrad 22 17 1 4 140:47 52
3. Česká Třebová 23 17 0 6 130:40 51
4. Lanškroun 22 14 2 6 84:37 44
5. Pardubice B 22 13 1 8 94:56 40
6. Hlinsko 23 12 1 10 101:96 37
7. Choceň 22 11 2 9 66:54 35
8. M. Třebová 23 9 1 13 62:84 28
9. Ústí n. O. 22 7 6 9 49:50 27
10. Holice 22 7 4 11 47:59 25
11. Přelouč 22 5 3 14 52:114 18
12. Pardubičky 22 4 4 14 25:109 16
13. Litomyšl 22 3 4 15 18:112 13
14. Třemošnice 23 1 1 21 15:179 4

I. třída ml. žáků – skupina B
Výsledky 17. kola: Jablonné n. O. – SK Polička 2:1 (1:0), Dolní Újezd – Libchavy 1:8 (1:4).
1. Jablonné n. O. 14 10 2 2 53:15 32
2. Libchavy 14 8 2 4 45:39 26
3. FC Jiskra 2008 13 7 2 4 52:32 23
4. Polička 13 4 1 8 30:35 13
5. Dolní Újezd 14 1 1 12 19:78 4

Česká liga dorostu – sk. B
Výsledky 27. kola: Náchod – Slavia Praha B 2:9 (1:4), Slavoj Vyšehrad – Meteor 1:2 (0:0), Letohrad – Rapid Liberec 14:0 (9:0), Viktoria Žižkov – Olympia HK 2:1 (0:0), Trutnov – FK Varnsdorf 1:4, RMSK Cidlina – FK Kolín 0:5 (0:4), Admira Praha – Svitavy 1:3 (1:3), Třebeš – MFK Chrudim odloženo.
1. Slavia Praha B 28 25 0 3  169:31 75
2. Meteor Praha 28 22 2 4  97:36 68
3. Chrudim 28 19 3 6  89:33 60
4. Náchod 28 19 3 6 77:51 60
5. Kolín 28 16 3 9  68:50 51
6. Olympia HK 28 15 5 8  63:48 50
7. Viktoria Žižkov 28 16 1 11  87:52 49
8. Varnsdorf 28 11 7 10  72:72 40
9. Admira Praha 28 11 5 12  56:60 38
10. Třebeš 28 8 4 16  47:81 28
11. Vyšehrad 28 6 7 15  50:77 25
12. RMSK Cidlina 28 7 4 17  46:90 25
13. Trutnov 28 7 3 18  37:81 24
14. Letohrad 28 7 2 19  54:76 23
15. Svitavy 28 6 1 21  27:87 19
16. Rapid Liberec 28 3 2 23  25:139 11