Letohrad byl především v první půli lepším týmem v Lanškrouně, ale to nestačilo.

Česká Třebová – Třemošnice 4:0
Petr Pražák, trenér Č. Třebové: „Z obou stran se hrál pohledný a vyrovnaný fotbal, kde převládala kombinační hra po zemi. Utkání bylo otevřené až do sedmašedesáté minuty, kdy jsme přidali dvě rychlé branky a naše mužstvo se zklidnilo a utkání bez problémů dovedlo do vítězného konce. Spokojen jsem hlavně s tím, že jsme zápas zvládli po taktické stránce."

Lanškroun – Letohrad B 3:0
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Většinu prvního poločasu měli hosté více míč pod kontrolou a vytvořili si dvě šance. My jsme v první polovině bojovali nejen se soupeřem, ale hlavně s naší nepřesností, což nás stálo hodně sil. Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší, zpřesnili jsme hru, přidali na důrazu a hráli s větším sebevědomím. První gól jsme dali z přímého kopu, kdy se před brankou prosadil Komínek. Poté už jsme byli lepším týmem a dvěma góly Komínka jsme upravili na konečných tři nula."
František Dvořák st., trenér Letohradu: „Utkání se mi hodnotí poměrně špatně. V první půli jsme byli, řekl bych, vyzrálejší a lepší. Měli jsme dvě vyložené šance, které jsme opět neproměnili, tak jako ve většině zápasů doposud. I ve druhé půli jsme se ještě dostávali do přečíslení, ale realizace finální a předfinální přihrávky byla špatná. Domácí nám ukázali, jak dokáží být agresivní a produktivní uprostřed pokutového území, odkud dali v podstatě všechny branky. Vyhrát si zasloužili, protože za vítězstvím šli daleko víc než my. My jsme po přestávce zklamali."

Pardubičky – Žamberk 2:1
Michal Pavelka, asistent trenéra Žamberka: „V Pardubičkách jsme jednoznačně ztratili tři body. Opět jsme nevyužili několik brankových příležitostí a bohužel ze dvou šancí domácích jsme dvakrát inkasovali. Do dalších utkání musíme zapracovat na důrazu v koncovce."

Svitavy B – Choceň 1:0
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Inkasovali jsme již v osmé minutě, kdy byl ošetřován náš hráč a hlavně po naší zbytečné chybě. Od té doby jsme domácí dobývali, bohužel jsme dvě naše šance neproměnili. Přes hradbu osmi hráčů domácího týmu jsme se v jejich vápně neprosadili. Kluci moc chtěli, ale myslím, že i právě proto byla naše hra křečovitá a před brankou neproduktivní."