SK Hokejbal Letohrad – Autosklo H.A.K. Pardubice 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
 Branky a asistence: 15. Košťál (Halbrštát, Kormunda), 20. Kormunda (Voleský, Kovář) – 10. Bílý (Kubeš, Filip), 15. Bílý, 28. Förstl (Filip, Bílý), 33. Gabriel (Skřivánek), 45. Barva. Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:2. Diváci: 120.

Oba týmy začaly předehrávku opatrně a nakonec první velkou a zároveň gólovou šanci přinesla až přesilová hra. Pardubice byly ve své první početní výhodě úspěšné a Jan Bílý otevřel skóre utkání. Bílý byl nakonec hráčem, který se prosadil v další příležitosti, jež Pardubicím vyneslo trestné střílení. Nejlepší hráč kanadského bodování ho využil. Letohrad si v závěru první části zahrál přesilovku a v její poslední vteřině snížil Jiří Košťál.
Střelecky aktivnější Letohrad začal v podobném duchu i druhé dějství a po čtyřech minutách jeho průběhu se dokázal přesně trefit Pavel Kormunda. Letohradská legenda zařídila domácím vyrovnání. Klíčový moment celého utkání nastal krátce po polovině zápasu. Ve prospěch Letohradu bylo nařízené trestné střílení. K tomu se postavil jako exekutor Tomáš Friml, ale Heczka nepřekonal. Vzápětí poslal Pardubice znovu do vedení Filip Förstl, což se ukázalo jako rozhodující.
Letohrad šel do třetí třetiny sice jen s jednobrankovou ztrátou, ale ta se velmi záhy zdvojnásobila. Po dvou minutách se prosadil Jan Gabriel. Pardubice byly rázem ve větším klidu, i když určitě ne v úplném. Velkou šanci si dokázal ještě vypracovat domácí Protzner, ale Heczko byl proti němu úspěšný. Konečnou podobu výsledku dal gólem do prázdné branky v poslední vteřině utkání Barva.

HbK Karviná – SK Hokejbal Letohrad 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky a asistence: 38. Farsky (Dittmann, Kurz) – 26. Voleský (Dalecký, Kovář), 33. Voleský (Kovář, Minařík), 35. Červinka (Halbrštát, Košťál). Rozhodčí: Olesz, Škrobák. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:1.

Utkání začalo velmi pozvolna, oba týmy si byly vědomy důležitosti utkání a nikdo nechtěl udělat chybu. Mužstva si vytvářela šance po první přestávce, jenže narážela na připravené gólmany. Jeden z rozhodujících momentů nakonec přišel pár minut před koncem druhé části. Po skončení oslabení udeřili hosté z Letohradu zásluhou Martina Voleského. Stejný hráč celé utkání rozhodl v úvodu poslední části, kdy zvýšil na 2:0. Letohrad kráčel za první výhrou neohroženě, k čemuž pomohl svým gólem i Filip Červinka, který se prosadil v přesilovce. Karviné se nakonec povedlo už jen snížit díky Ondřeji Farskému.
Filip Červinka, útočník Letohradu: „Konečně jsme po osmi zápasech dosáhli na první body, a hned tři za výhru, kterou jsme dle mého názoru získali zaslouženě. Zápas doprovázelo hodně vyloučení, a to především na naší straně. Oslabení jsme však zahráli perfektně a navíc nás v brance podržel skvělý Šimara. Vyzdvihnout musím naši produktivitu, kdy jsme se snažili co nejvíce tlačit do kasy soupeře a neslo to své ovoce. Karviná nás možná maličko podcenila, ale my jsme předvedli zodpovědný výkon a jsme neuvěřitelně vděční a šťastní za první tříbodové vítězství."

TJ Lokomotiva Č. Třebová B – HBC Svitavy 9:0
Branky a asistence: 11. Švec, 12. Němec (Škeřík), 13. Hübl (Hudec), 23. Škeřík, 24. Tomeš, 26. Hübl (Hruška), 34. Škeřík (Hruška), 39. V. Deml (Tomeš), 44. Švec (Hudec). Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0.
Kohouti si po třech porážkách připsali vysokou výhru. „Díky polednímu tréninku jsme byli hned od úvodu v tempu a devítka Svitavských nás stačila gólově střežit až do dvojnásobného oslabení na sklonku desáté minuty. Pak jsme během tří minut šli do vedení tři nula. Ve druhé části jsme pokračovali opět až při přesilovce a do konce třetiny jsme zvýšili své vedení na rozdíl šesti branek. Poslední třetina přinesla další tři branky v síti svitavského gólmana, který kryl naši neskutečnou kanonádu a spoluhráči mu mohou poděkovat, že výsledek nebyl dvouciferný. Sestava našeho týmu byla namixovaná a hráči společně produkovali hokejbal velmi dobré úrovně, za což jim patří velký dík, a doufám, že jim to chvíli vydrží," poděkoval hráčům trenér Jaroslav Badzik.

KHbL

TJ Lokomotiva Č. Třebová C – HBC Pretoriani Pardubice 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Branky a asistence Č. Třebové: 3. Hübl (J. Tesař), 8. Hübl (J. Tesař), 9. Doubrava (Smažil), 13. J. Tesař (Hübl), 22. Zeman, 31. Hübl (J. Tesař). Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0.
Českotřebovský „Celtik" vyhrál i díky hattricku Hübla jednoznačným způsobem. „Do zápasu jsme šli s odhodláním prodloužit naši sérii s bodovým ziskem na pět zápasů. Díky čtyřbrankovému vedení po první třetině přišlo herní uspokojení. V závěru utkání jsme dali zbytečně prostor i soupeři, který zaznamenal zaslouženě čestný úspěch. Poslední brankou v síti pardubického týmu završil svůj hattrick Lukáš Hübl, který dokonale využíval skvělou součinnost celé pětky. Standardně dobrý výkon podal opět i brankař Novotný. Zůstáváme ale na zemi, čeká nás teď řada kvalitních soupeřů, než skončí podzimní část," ohodnotil průběh utkání Jaroslav Badzik.

HBC Autosklo Pardubice C – SK Hokejbal Žamberk 5:4 po sam. náj. (1:2, 0:1, 3:1)
Branky a asistence: 8. Vacek (Korel), 34. Jirák, 34. Šimek, 44. Šprincl (Korel, Jirák), roz. nájezd Dubišar – 6. Vašek, 11. Vítek, 28. Hubálek, 38. Kacálek.
1. Medvědi Pce 9 8 0 0 1 36 : 10 24
2. Delta Pce 9 7 1 1 0 40 : 25 24
3. Přelouč B 9 7 0 0 2 53 : 24 21
4. Prachovice 9 6 0 1 2 46 : 23 19
5. Autosklo Pce C 9 5 2 0 2 49 : 31 19
6. Žamberk 9 4 1 1 3 30 : 35 15
7. H. Městec B 9 4 0 2 3 46 : 33 14
8. Č. Třebová C 9 4 0 1 4 34 : 33 13