Orlickoústecko – Těsné výsledky, které se počítají. Mýto vyhrálo gólem ze druhé minuty.

FK Letohrad – Náchod 2:1
Po dvou náznacích šancí Náchoda přišla v osmé minutě tutovka domácích. Po rohovém kopu zůstal jeden z letohradských hráčů úplně sám v malém vápně, jenže co čert nechtěl, mířil do břevna. Horko před svatyní domácího celku způsobil sám její strážce Ehrenberger, jenž podběhl centrovaný míč, ale konečky prstů jej přece jen vychýlil. Pak už přišla první branka. Radovali se Náchodští. Míč vybojoval Jimmy, prosadil se přes dva hráče a trefil naprosto přesně k tyči. Blízko ke gólu byl Letohrad na sklonku poločasu, jenže gólman Baláž vytáhl z rejstříku fantastický zákrok. Štěstí hosty opustilo po pauze. Centr z levé strany se snesl až ke Kabourkovi, který křížnou střelou vyrovnal. Letohrad šlápnul na plyn a šel si pro druhý gól. Potrestat chybu ve středu hřiště pak mohl rychlým brejkem, ale scházelo přesnější zakončení. Další tutovku pak domácím zmařil Baláž. Na tu další už neměl, protože Lorenc si v samostatném úniku počínal výborně. Komunikační šum v obraně mohl stát Letohrad výhru v 73. minutě, ale střela útočníka skončila na tyči.

Fakta – branky: 47. Kabourek, 62. Lorenc – 25. Jimmy. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 2:4. Diváci: 180. Poločas: 0:1. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Kail, Krystl, Šponar – Černohorský, Týfa (83. Linhart), Lorenc, J. Štěpán (90. Švercl) – Kabourek (78. Hiller), Tichý. FK Náchod: Baláž – Kábrt, Rompotl, Rolko, Moravec (58. Punar) – Omovie (63. Káva), Simon (68. Zinke), Petr, Brich – Malý, Jimmy.

SK Vysoké Mýto – Kutná Hora 1:0
Po prvních třech kolech měla obě mužstva sedm bodů. Vzájemný souboj nakonec rozhodla už druhá minuta. Po standardní situaci se trefil Hock. Mnoho dalších šancí utkání nepřineslo. Domácí byli lepším týmem v první půli, v té druhé už se více zapojili i hosté, ale vytěžili jen dva závary a střelu Váchy.

Fakta – branky: 2. Hock. ŽK: 2:4. Diváci: 160. Poločas: 1:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Žák, Hock, Dvořák – Wimmer (88. Konečný), A. Kopřiva, Tomášek, Motl (91. Zavřel) – Mach (92. Trnka), Štěpánek (70. Rezek).

Př. Kopanina – Ústí n. O. 0:0 penalty: 3:5
Dva body z půdy nováčka k zahození rozhodně nejsou.
Fakta – rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Jiskra Ústí n. O.: Krátký – Coufal, Chleboun, Nágl, Strnad – Brabec, Opina, Falta, Souček (88. Heger), Langer – Ráb (46. Kukla).

1. Ústí nad Orlicí 4 2 2 0 0 6:1 10
2. Vysoké Mýto 4 3 0 1 0 8:4 10
3. Ostrá 4 2 1 1 0 5:2 9
4. Živanice 4 0 3 1 0 5:5 7
5. Kolín 4 1 2 0 1 5:5 7
6. Dvůr Králové 4 1 2 0 1 4:5 7
7. Čáslav 4 2 0 1 1 5:3 7
8. Kutná Hora 4 2 0 1 1 5:4 7