Podle slov trenéra Pražáka mělo utkání nadprůměrnou úroveň.

Česká Třebová – Chrudim B 2:0
Petr Pražák, trenér Č. Třebové: "Ze začátku bylo utkání opatrné, ale postupem času dostávala hra tempo. Měli jsme minimálně tři stoprocentní šance, kdežto soupeř měl spíše náznaky. Po naší brance byl fotbal otevřený a běhavý. Ve druhé půli jsme měli trochu problémy, ale pomohlo nám vyloučení gólmana hostí. V závěru utkání jsme potrestali soupeře z protiútoku a bylo rozhodnuto. Myslím, že to bylo oboustranně kvalitní utkání, řekl bych nadprůměrné úrovně s lepším koncem pro nás."

Litomyšl – Letohrad B 3:2
František Dvořák st., trenér Letohradu: "Odjeli jsme do Litomyšle s velmi mladým týmem, kdy několik našich hráčů bylo ročníky devadesát pět a šest. Přesto si myslím, že jsme odvedli dobrý výkon hlavně tedy ve druhé půli. Byť jsme se dostali do vedení, tak bohužel jsme udělali dvě chyby, které soupeř potrestal, ovšem v jednom případě z výrazného ofsajdu. Ve druhé půli byl fotbal z naší strany o něčem jiném, byly tam pasáže, kdy jsme byli výrazně lepším týmem. Dali jsme na dva tři, tlačili a domácí se mohutně bránili, jen škoda, že nám nepadl třetí gól. Musím kluky pochválit, jaký výkon odvedli. Herně jsem spokojený určitě."

H. Městec – Žamberk 1:1
Miroslav Rücker, trenér Žamberka: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvních patnácti minutách jsme si vytvořili dvě gólové příležitosti, které jsme ovšem nedokázali proměnit. Ve druhé části první půle se hra vyrovnala bez větších šancí. Ve druhém poločase jsme inkasovali po standardní situaci. Skóre jsme rychle vyrovnali po povedené kombinační akci. Po vyloučení našeho hráče jsme již na obrat v utkání neměli více sil. Remíza asi odpovídá celkovému průběhu utkání.

Hlinsko – Choceň 0:2
Evžen Kopecký, trenér Chocně: "Kluci podali vyrovnaný výkon ve všech řadách, proto je chválím, ale vědu z toho neděláme. Bylo to pouze úvodní utkání. Až další zápasy ukážou, jak na tom opravdu jsme. Jsem ale opravdu rád, že se nám to povedlo právě v Hlinsku, které má velice kvalitní kádr a určitě se odsud body jednoduše vozit nebudou."

Pardubičky – Lanškroun 2:1
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: "Do první půle jsme nastoupili velmi slabě. Soupeř na nás vlétl důraznou hrou a my se zmohli pouze na odkopnuté balóny. Pokud jsme se pokoušeli o kombinační hru, tak díky nepřesnosti jsme míče odevzdávali soupeři. Po přestávce jsme provedli střídání, hra se zlepšila, domácí jsme dostali pod tlak a začali si vytvářet brankové příležitosti, ale finální fáze nám hodně vázla. Měli jsme tři, čtyři dobré možnosti, ale nepřesností jsme se o ně připravili. Musím uznat, že i soupeř měl šance navíc, než na dva góly."