Choceň B – M. Třebová 3:2

Již v 5. minutě se hosté ujali vedení Staňkem, který využil zaváhání domácí obrany - 0:1. Ve 13. minutě se k míči dostal Novotný. Po přihrávce Smejkala přihrál do vápna Kaplanovi, ten vyrovnal na 1:1.Ve 32. minutě se k míči dostal domácí Smejkal, centroval z levé strany a nabíhající Novotný zvýšil nekompromisně na 2:1.
Ve druhém poločase se dostali do šance hosté Maleňákem, který využil zaváhání domácího Dostála a vyrovnal na 2:2. V 80. minutě byl faulován domácí hráč, k přímému kopu se postavil Smejkal, jeho nastřelený míč si srazil hlavou do vlastní branky Roman Šatník a domácí se dostali opět do vedení 3:2. Utkání skončilo zaslouženým a vydřeným vítězstvím domácích.

H. Městec – Letohrad B 3:0

Z prvního útoku v první minutě domácí záložník poslal centr do vápna Letohradu a Svoboda hlavou otevřel skóre – 1:0. Dále úřadovali domácí a Letohradští nestíhali. Konečně ve 41. minutě hosté ohrozili domácí svatyni. Dostál střelou z 25 m vyzkoušel domácího brankáře, který vyrazil míč, a z dorážky J. Černohous trefil jen brankáře.

Ve druhém poločase se začali prosazovat hosté. Pochopili, že musí hrát po zemi a rychleji si přihrávat. V 58. minutě poslal Hynek centr do velkého vápna, kdyby ho T. Svoboda zakončil hlavou a ne nohou, tak mohlo být srovnáno. Největší šanci hostů „zazdil“ T. Svoboda, když téměř z poloviny hřiště běžel sám na brankáře, který ho vychytal. Poté se začala hra vyrovnávat a v závěru domácí ještě dvakrát udeřili. Nejprve v 80. minutě J. Volejník zvýšil na 2:0. Na konečných 3:0 upravil Salfický v 85. minutě.

(vit, mor)