Deklasoval ho a v dalším kole do Řetové přijedou Holice, hrající krajský přebor.

Řetová – Chvojenec 6:2

Hosté začali sice aktivně, ale první šanci měli domácí. Wolf už ve 2. min. napálil tyč. Na druhé straně za okamžik chybovala obrana s brankářem Habrmanem a Velinský střílel vedle. Divoký úvod přinesl první branku v 18. min. Kolmice Kvapila našla Wolfa, ten narazil Lehkému, který poslal Řetovou do vedení. Následně se dvakrát trefil domácí Polák a jeho tým vedl už 3:0. Před poločasem se Chvojenci podařilo snížit, když z pětadvaceti metrů střílel Jedlička a jeho střela skončila v brance.

Fakta – branky. Rozhodčí: Šejna. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Řetová: Habrman – L. Bače, Špatenka, Voleský, Vencl – Wolf, Kvapil, Hanuš, Berky – Lehký, Polák (Sokol, T. Bače, Houdek). Chvojenec: Pavlíček – Cach, Mareček, Ďurica, Nechvílec – Silbernágl, Ptáček, Rychner, Zajíc – J. Pavlíček, Jedlička (Velinský, Vrbata, Jelínek).

Zdramatizovat zápas se ale hostím nepodařilo. Čtvrtou brankou dodal Řetové klid Lehký. Chvojenecký Zajíc ještě sice jednou napnul síť za Habrmanem, jenže Lehký následně zkompletovat hattrick a pak přidal ještě svoji čtvrtou branku, když završil stav na 6:2.

(jpo)