I.A.

Morašice – Letohrad B 3:0

Domácí šli do zápasu s obavami, ale ty ze sebe shodili během několika okamžiků. Do 25. minuty totiž vedli 3:0, což byl začátek z říše snů. Burián, s nímž si defenziva Letohradu nevěděla rady, dal dva góly ze hry, další přidal Štancl a domácí zahájili cestu k důležitému vítězství.

I.B.

Libchavy – V. Mýto B 2:1

Domácí začali výborně a již ve druhé minutě měl na svých kopačkách gól Ďuriš, ale v jasné pozici přestřelil branku. V 9. minutě měl šanci Martinák, ale brankář hostí Hladík stál na svém místě. Libchavští fanoušci se dočkali v 15. minutě, kdy si na Lžíčařův aut naběhl Jiroušek a jeho hlavička skončila ve vysokomýtské síti – 1:0. Ve 42. minutě po chybě v domácí rozehrávce utekl hostující Matula, obešel i brankáře Kollerta a vyrovnal – 1:1.

Ve druhém poločase začali domácí doplácet na nepřesné střely, v 60. minutě přestřelil Martinec, v 82. pak Stejskal. Rozhodující branka padla v 86. minutě, kdy do pokutového území vnikl Jiroušek, došlo ke kontaktu a rozhodčí nařídil pokutový kop. Míč si postavil sám Jiroušek a hostujícímu brankáři nedal šanci – 2:1.

Verměřovice – Ústí n. O. B 1:3

Od začátku utkání byli hosté aktivnější a již v 8. minutě vstřelili první branku. Flídr obral o míč domácího obránce, přesnou přihrávkou našel Rába, a ten střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. Domácí byli velmi nepřesní a hosté hrozili z rychlých protiútoků. Do první větší šance se domácí dostali až ve 25. minutě. Na přímý kop Chládka si naběhl Tlapák, ale sám před brankou se nedokázal hlavičkou trefit. Hosté odpověděli o čtyři minuty později. Po parádním „ťukesu“ udělali hosté z domácích obránců statiky a Stejskal opět střelou k tyči zvýšil vedení – 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Ve 47. minutě šel sám na brankáře Kmeť, ale jeho pokus minul branku hostí. O pár minut později odpověděli hosté, ale pokus Macka vyhlavičkoval z brankové čáry Mikyska. Domácí se dočkali v 70. minutě, kdy se po levé straně uvolnil Václavek, před brankou našel Sklenáře, a ten dokázal překonat Saňáka – 1:2. Domácí poté byli aktivnější, ale jejich snahu o vyrovnání zmařili hosté, když v 79. minutě vyslal Ráb přihrávkou na Macka, který se před domácím brankářem nemýlil a uzavřel na konečných 1:3.

Lanškroun B – Choceň B 3:1

Domácí zahrozili poprvé v 8. minutě, ale sólo Smrkala zlikvidoval brankář vyražením na rohový kop. Další příležitost měl v 19. minutě Jukl. Z vyložené pozice ale bránu přestřelil. Vzápětí Vacek po rohovém kopu nastřelil břevno. Ve 35. minutě opět Smrkal nedokázal proměnit ideální přihrávku a přestřelil. Hosté zahrozili ve 37. minutě, když se po hrubé chybě obrany k míči dostal Kůta, ale ani on branku netrefil. Rozhodující minuty přišly v závěru utkání. V 76. minutě unikl po křídle Petruň, z jeho přihrávky M. Mizerák vstřelil vedoucí branku – 1:0. Z protiútoku ale hosté díky Krejzovi vyrovnali – 1:1. V 86. minutě po rohovém kopu dostal domácí do vedení R. Mizerák – 2:1. V 90. minutě střelou k tyči stanovil konečný výsledek 3:1 střídající O. Stasiowski.

Králíky/ Č. V – Kunčina 0:1

Domácí byli po většinu času v poli lepší, ale na dobře pracující kunčinskou defenzivu nic účinného nevymysleli. Hosté hrozili spíše ojediněle, ale jednu z akcí díky Klímovi dotáhli do brankového konce a cenné body dokázali udržet.

Č. Třebová B – Sebranice 0:0

Bojovné, fotbalově průměrné utkání skončilo po zásluze remízou. Do poločasu měli více šancí hosté. Gól chtěl dát hlavně Červ, který na jaře ve Třebové hostoval, ale nepovedlo se mu to ani ze sóla v 31. minutě.

Po přestávce byli o něco útočnější domácí, tím spíše, že poslední půlhodinu hráli proti deseti po vyloučení Nezbedy. Sebraničtí však na čele s bezchybným Prokopem nepříliš výrazný nápor soupeře bez větších problémů přestáli, na druhé straně mohl naopak dvakrát rozhodnout agilní Malý.

Pomezí – Semanín 1:1

V prvním poločase byli ve velkém tlaku domácí a hostujícího gólmana vystrašili Jožák, Pořízka i M. Nespěšný, aby ho Drobný přízemní střelou nakonec překonal. Další gól ale domácí nepřidali a po změně stran kralovali na hrací ploše hosté. Nejprve nastřelili břevno a jejich úsilí po zisku bodů korunoval Dvořák – 1:1.