Po poločase hosté vedli 1:0. Domácí třikrát vystřídali, aby se jejich herní obrázek změnil. Nakonec to vedlo k vyrovnání v 64. minutě, když se prosadil Doležal. Utkání za nerozhodného stavu dospělo až do penalt, kde kraloval gólman Ehrenberger, přičemž ani lanškrounští střelci se nenechali zahanbit.

Lanškroun – Moravská Třebová 1:1, penalty 4:2. Branky: 64. Doležal – 15. Konečný. Rozhodčí: Smitka. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Lanškroun: Ehrenberger – Stasiowski (46. Ptáček), Černý (46. Karlík), Vaníček, Macháček, D. Skalický, Marek, Komínek (68. Bureš), M. Skalický, Fikejs (46. Savych), Doležal (78. Kučera). Moravská Třebová: Kamisch – Novák, Strouhal, Staněk, Strnad, Bubela, Válek (69. Štaffa), Němec (78. Nováček), Konečný, Marák, Okrouhlý.