Stolany – Dobříkov 0:3
Úvodní tutovku měly Stolany. Ve 32. min. dobře hlavičkoval domácí Fait, ale Lukes jeho pokus vytěsnil. Za Dobříkov odpověděl Jehlička, ale také Byrtus v domácí brance zůstal pozorný. Po změně stran přišly i branky. Dobříkov dvakrát využil podpory větru a po standardních situacích se prosadil obránce Dostál. V 52. min. to už tak bylo 2:0 pro Dobříkov. Dočkal se i nejlepší kanonýr hostí Jan Horníček. Po spolupráci se Zahradníkem završil na konečných 3:0.
Zajímavostí zápasu je červená karta hostujícího Klapala. V 65. min. přišel na hřiště, po dvou minutách dostal první žlutou kartu, za dalších pět druhou a musel pod sprchy.
Libor Hradecký, asistent trenéra Dobříkova: „První poločas jsme nehráli úplně nejhůř, ale stále jsme se nemohli dostat k tomu, co jsme ve Stolanech chtěli předvádět. Po poločase jsme začali hrát o něco lépe a rychle jsme se dostali do vedení 2:0. Stolanům nehrál jeden klíčový hráč, ale že by se nějak rvaly o výsledek, že by chtěly za každou cenu utéct Skutči, to mi ani nepřišlo.
Mrzí nás vyloučení Lukáše Klapala. Po sedmi minutách šel ze hřiště. Po zápase jsme mu nic neříkali, necháme si to na trénink. Byla to ale oprávněná červená karta. Za stavu 2:0 pro nás to bylo naprosto zbytečné.“

Lanškroun – M. Třebová 2:4
Obě mužstva začala ve vlažném tempu. Hosté se ale přeci jen o poznání lépe pohybovali. V 12. min. nikým neatakovaný hostující Potáček překvapil střelou z 35 m střelou Wendliga a hosté se ujali vedení. Ve 25. min. kopal opět Potáček trestný kop ze 30 m a jeho střela skončila překvapivě v síti domácích.
Po přestávce začali domácí náporem a zdálo se, že mohou přivést zvrat v utkání, ale 55. brankář domácích odkopl míč přímo na nohu Konečného a ten do prázdné branky zvýšil na 3:0 pro hosty. V 58. min. se uvolnil Staněk a po zemi zvýšil na 4:0. Domácí ale nekapitulovali a v 65. min. Krejsar po vyšachování obrany snížil a v 75. min. z trestného kopu Šišan upravil na konečný stav 2:4.
Pavel Smejkal, trenér Lanškrouna: „V prvním poločase náš soupeř dvakrát vystřelil a náš gólman číslo jedna Zdeněk Wendlig bohužel neměl svůj den a inkasoval. V poločase jsme museli střídat dva lidi pro zranění, takže jsem měl strach využít třetí střídání o poločase na výměnu gólmana. Jenže po změně stran inkasoval ještě dvakrát, tak jsme se ke změně odhodlali. Takové zápasy se ale občas stávají. Hůl nad Wendligem určitě lámat nebudeme.
V závěru zápasu jsme hru stáhli na tři obránce, dali jsme dva góly, ale bylo to bohužel málo.
Letos máme strašnou smůlu na zranění, co budeme dělat příště, nevím. Asi budu muset nastoupit já.“

(sme, ry)