Důležitý zápas o druhé místo v tabulce IV. třídy se hrál za velmi nepříznivého počasí.

Okresní přebor II. třídy

Lanškroun B – D. Čermná 9:0. Domácí se v 31. minutě radovali, když Farkaš ze skrumáže střelil vedoucí branku. Po přestávce domácí zahájili střeleckou exhibici. Za brankáře poslali šest gólů. Fakta – branky: 2 Petruň, 2 Šilar, Farkaš, Mizerák, Šebrle, Vaško, Bartoš. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Mistrovice – Tatenice 4:3. Fakta – branky: Vrbický, Novotný, 2 Vaníček – Kareš, 2 Šubrt. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:2. ČK: 0:0. Diváci: 40. Poločas: 1:2.

Kunvald – Těchonín 2:2. Oboustranně bojovné utkání se šancemi na obou stranách skončilo spravedlivou remízou. Fakta – branky: Machovič, Baťka – Kroczak, Černohous. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Králíky/Č. Voda B – Albrechtice 2:0. V utkání měli domácí jasnou převahu a zaslouženě zvítězili. Fakta – branky: Hoško, Kovář. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:1. ČK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Kerhartice – Č. Heřmanice 1:3. Za výkon ve II. poločase by si domácí bod zasloužili. Fakta – branky: Teplý - 2 Řehák M., Beneš. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Sopotnice – Jablonné 1:3.
Fakta – branky: Mašanský – 2 Čermák, Solar. Rozhodčí: Budina. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (Kubas). Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Brandýs – Sruby 2:0. Domácí zaslouženě zvítězili. Fakta – branky: Subinka, Hanzl. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Okresní přebor III. třídy

Lichkov – Rybník 2:2. Hosté se radovali již ve 2. minutě, když Čížův „padající list“ skončil k překvapení všech v síti. Domácí vyrovnali ve 13. minutě. V 60. min. unikl obraně hostů Konopka a z úhlu nedal brankáři sebemenší šanci. V 82. minutě vystihl Kolář Hrdinovu malou domů a pod tělem vyběhnuvšího Kulaxidise vyrovnal na konečných 2:2. Fakta – branky: Bula, Konopka – Číž, Kolář. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

Králíky/Č. Voda C – Rudoltice 2:4. Fakta – branky: Pařízek, Opravil M. - 2 Beran, Vašina, Macháček. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Libchavy B – Helvíkovice 4:1. Domácí rezerva zúročila svou převahu čtyřmi brankami. Fakta - branky: Blažek, Vídeňský z pen., Kaplan, Špína - Maleček. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

D. Třešňovec – Řetová 4:1. Fakta – branky: Šilar, 3 Moravec – Sokol. Rozhodčí: Rot. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 4:0.

Žichlínek – Dobříkov B 1:1. Průběh utkání ovlivnil rychlý gól Dobříkovských, když prakticky z prvního útoku nejprve nastřelili břevno a odražený míč dopravil do branky hlavou Rychtařík. Zaskočení domácí do poločasu hráli špatně, po přestávce hru zlepšili, nedokázali však proměnit ani pokutový kop. Vyrovnání přišlo až v 85. minutě, kdy hráli hosté již ve dvojnásobném oslabení. Fakta – branky: Řehák – Rychtařík. Rozhodčí: Budina. ŽK: 2:4. ČK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Dlouhoňovice – Boříkovice 3:2. V Dlouhoňovicích byly k vidění díky silnému větru, dva rozlišné poločasy. První patřil hostům a vyhráli ho 2:1. Druhá půle vyzněla lépe pro domácí, když zápas otočili. Fakta – branky: Musil, 2 Mikyska – Kytar, Davídek. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 3:1. Poločas: 1:2.

Okresní přebor IV. třídy

Němčice – Verměřovice B 1:2. Od 15. minuty domácí začali soupeře přehrávat. Následovala série neproměněných šancí domácích. Po jedné z mála střel soupeře propadl míč mezi prsty brankáře až do brány. Druhá půle se hrála celá na polovině soupeře. Fakta - branky: Panik - Faltus, Krulikovski. ŽK 2:2, Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Tatenice B – Albrechtice B 1:0. Fakta – branky: Heger. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Jehnědí - Klášterec 1:1. Fakta - branky: Stratílek (z pen.) - Bartoš. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Poločas: 1:1.