Choceň – Letohrad B 4:0
Evžen Kopecký, trenér FK Agria Choceň: „Bylo to takové zvláštní utkání, ve kterém hosté až tak herně nezaostávali, ale vzhledem k jejich věku vyráběli spoustu chyb, z kterých jsme vytěžili, dá se říci, pouze čtyři branky. Někdy to ale tak je, a proto si takového výsledku vážíme. Pro mě bylo hlavně pozitivní to, že se do hry dostali všichni hráči, nikdo se nezranil a někoho jsme mohli i pošetřit. Klukům děkuji, ale přeji si, aby stáli nohama pevně na zemi, protože se i přes výsledek ukázalo, že je stále na čem pracovat."
František Dvořák st., trenér FK OEZ Letohrad B: „V našem středu chybí hráč, který by tvořil komunikaci na hřišti, že by přenesl pokyny trenéra a všeobecně to, co si řekneme. Je to kámen úrazu. Podali jsme vlažný, ospalý výkon, nikdo se nedokázal zvednout. Musím ale pochválit Choceň, že hrála velmi dobrý fotbal. Je silná v kombinaci, na míči a v tomto nás jednoznačně předčili. My jsme jí však ke dvěma gólům pomohli sami. Je fakt, že nám chyběli nějací hráči střední generace, kteří na hřišti dokáží mužstvo strhnout. Chtěl bych pochválit Lorence, který hrál velmi dobře, a zároveň chci vyzdvihnout práci trenéra Kopeckého, jež se mi hodně zamlouvá a Chocni to prospívá."

Dolní Újezd – Žamberk 1:1 penalty 3:5
Milan Menzel, trenér 1. FC Žamberk: „Byl to zápas, který mohl skončit pět pět a nikdo by se nemohl divit. Jednalo se o souboj děravých obran, výborných zákroků brankářů a nemohoucnosti útočníků. Hráli jsme celý zápas v oslabení o jednoho muže, ale zase musím říct, že zaslouženě. Kluky musím pochválit, že to nezabalili, že útočili i v deseti, i když nám to dělalo určitá okna v obraně. Za houževnatost jsme si bod zasloužili a na penalty jsme byli zase šťastnější. Dva body v dané situaci jsou pro nás dobré."

Lanškroun – M. Třebová 2:4
Pavel Hrabáček, trenér TJ Lanškroun: „Vstoupili jsme do utkání dobře a ujali se vedení, ale po desáté minutě jsme zcela vyklidili pole a nechali jsme hrát soupeře, který toho dokonale využil vstřelením tří branek po našich velkých chybách. Po přestávce jsme se malinko zlepšili, měli jsme velkou šanci na snížení, ale hosté si náskok pozornou hrou hlídali. Ke konci jsme soupeře zatlačili, vytvořili si několik dalších šancí, ale nedokázali jsme je bohužel proměnit. "