Řetová – Lanškroun B 2:6
Řetovští nezačali utkání špatně, když se ve třetí minutě ujali vedení. Hosté však o chvíli později vyrovnali. Od poloviny prvního dějství se domácí sesypali, rezerva Lanškrouna přidala dalších pět branek, čímž stanovila výsledek poločasu na 1:6. Po přestávce se pouze dohrávalo. Osobní statistiku už si vylepšil pouze Bohunek druhým gólem, ale jen tím zmírnil porážku svého mužstva.
Fakta – branky: Bohunek 2 – Z. Vacek 2, L. Vacek, Smrkal, Petruň, Černušák. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:6.

Libchavy – Jablonné 3:0
Fotbalisté Libchav nastoupili do utkání mnohem lépe, což se také projevilo na skóre, když už po čtvrthodině hry vedli 2:0. Domácí měli i další možnosti a obrana Jablonného si musela připadat jako na kolotoči. Hosté se k ohrožení branky v první půli vůbec nedostali a odcházeli do šaten s ještě milosrdným skóre.
Po přestávce Jablonné zvýšilo aktivitu, chtělo vstřelit kontaktní gól, jenže žádná velká gólovka nepřišla. Naopak při něm stálo několikrát štěstí, když domácí zahodili dvě stoprocentní šance. Třetí gól pak přišel z penalty, kterou proměnil Stejskal.
Fakta – branky: Martiňák, Váně, Stejskal z penalty. Rozhodčí: Řehák. Poločas: 2:0.

Polička B – Verměřovice 5:4
Domácí měli herní převahu, v ofenzivě se jim dařilo, jenže se často zapomínali vracet a nezachytávali rychlé protiútoky soupeře. Důsledkem bylo, že se jich hosté drželi jako na gumě a neustále houževnatě dotahovali skóre. Ani gól na 5:3 pro ně nebyl smrtící, z penalty se znovu přiblížili na kontakt, ale Polička těsný náskok udržela. Vyhrála zaslouženě, ale se zbytečnými komplikacemi.
Fakta – branky: Dobeš 3, J. Scheib 2 – Tlapák 2, Pražák, vlastní. Rozhodčí: Zita. Poločas: 4:3.

Kunčina – Ústí n. O. B
Utkání bylo odloženo pro nezpůsobilý terén po prudkém lijáku.

V. Mýto B – Sezemice 7:2
Rezervě Mýta se v posledních zápasech daří, což podtrhla v zápase proti Sezemicím, které jsou na čtvrtém místě. Vítězstvím se vyhoupla už na druhé místo a bude dotírat na vedoucí Luži, která má náskok už jen čtyři body.
Fakta – branky: Krátký 2, Koblížek 2, Valášek, M. Chadima, D. Chadima – Kašpar, Süttö.

Dobříkov – Luže 2:2
Po vyrovnaném průběhu utkání se domácí dvakrát dostali do vedení, ale hráči Luže pokaždé rychle vyrovnali. Remíza je tak spravedlivá.
Fakta – branky: Klapal, P. Horníček z penalty – Dvořák z penalty, Horák. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Zámrsk – Řečany 0:0
Utkání skončilo bezbrankovou remízou. I když si obě mužstva šance vytvořila, nedokázala je proměnit.

(bed, rh)