Dlouhoňovice – České Heřmanice 1:2
Lídr tabulky přijel do Dlouhoňovic v dobré náladě, ale zápas naznačil, že to žádná selanka nebude. Domácí byli soupeři vyrovnaným protivníkem. Hosté nakonec zvítězili těsně 2:1.
Fakta – branky: Válka – Kafka, Šrut. Rozhodčí: Resler. ŽK: 3:1. ČK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

D. Třešňovec – D. Čermná 0:2
Druhá polovina podzimu Čermné vyšla. V Dolním Třešňovci nakročila k vítězství v první půli, když dala dva góly. Od 64. minuty sice hráli hosté o deseti, ale domácí z početní výhody nic nevytěžili.
Fakta – branky: T. Pecháček, Bednář. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 3:5. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Albrechtice – Libchavy B 1:0
Domácí potřebovali body jako sůl. Libchavy byly těžkým protivníkem, ale brankou Šníra v 61. minutě se jim to podařilo.
Fakta – branky: Šnír. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Žichlínek B – Klášterec n. O. 0:2
Devět bodů ze tří zápasů během týdne. Klášterec skvěle využil nabídnuté šance a v tabulce se posunul už na třetí příčku. V Žichlínku si došel pro výhru 2:0. Tento výsledek si Klášterečtí oblíbili, neboť jej uhráli potřetí v řadě.
Fakta – branky: Bednařík, Bartoš. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Kunvald – Lichkov 4:3
Napínavé střetnutí do posledního hvizdu. Padlo sedm branek. Hosté v 15. minutě vedli o dva góly. Domácí dostal do hry Křen. Po přestávce měl Lichkov znovu dvě branky k dobru, ale poté se ukázal jako střelec Roman Moudrý. Během osmi minut nastřílel čistý hattrick a skóre utkání otočil na stranu Kunvaldu.
Fakta – branky: Moudrý 3, Křen – Majvald 2, Bednář. Rozhodčí: Řehák. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Luková – Helvíkovice 1:1
penalty 3:5
Sestavou Helvíkovic se to hemží několika čtyřicátníky. Přesto dokáží být mladším soupeřům vyrovnaným celkem. Góly padaly ve druhém poločase. Domácí poslal do vedení v 68. minutě Kamaryt, ale Luková se dlouho neradovala. O dvě minuty později se u míče ocitl 47letý Schraiber a srovnal stav. Hosté si body odvezli dva, protože vyhráli rozstřel 5:3.
Fakta – branky: Kamaryt – Schraiber. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 1:1. ČK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

1. Č. Heřmanice 12 10 1 0 1 30:13 32
2. Libchavy B 12 9 0 0 3 35:25 27
3. Klášterec n. O. 12 8 0 0 4 32:18 24
4. D. Čermná 12 7 1 1 3 25:11 24
5. Jehnědí 12 8 0 0 4 24:12 24
6. Helvíkovice 12 6 2 0 4 25:24 22
7. Kunvald 12 6 1 1 4 33:21 21
8. Albrechtice 12 5 0 1 6 23:13 16