Kerhartice – Mistrovice 3:1
Domácí šli do vedení v 17. minutě, ale to netrvalo dlouho, neboť Matějka z penalty o chvíli později vyrovnal. Na poločasových 2:1 upravil po půlhodině hry Kopeček. Zasloužené vítězství pečetil v 70. minutě svou druhou brankou Skalický.
Fakta – branky: Skalický 2, Kopeček – Matějka z penalty. Rozhodčí: R. Najman. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 2:1.

Rudoltice – Lichkov 4:0
Oboustranné trápení ukončil ve 42. minutě Vlček. Po změně stran už domácí zcela kontrolovali vývoj a přidali ještě tři branky. Excelentní výkon podal rozhodčí Papáček, byl opravdovým pánem na hřišti.
Fakta – branky: Vlček, Zuch, Macháček z penalty, Rotter. Rozhodčí: Papáček. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Žichlínek – Kunvald 10:2
Utkání začaly obě strany poměrně opatrně. Kunvald, ač oslaben o své hlavní posily, předváděl hezký kombinační fotbal. V šestnácté minutě si po přihrávce Hostovského a Fibikara naběhl do vápna Štarman a otevřel brankové hody. O druhý zásah se postaral stejný hráč. To hlavní přišlo v rozmezí 29. a 34. minuty, kdy domácí vsítili čtyři góly a rozhodli. Po přestávce se skóre zastavilo na konečných 10:2.
Fakta – branky: Štarman 3, Jelínek, Vaníček, Heger, Vondráček, Hostovský, Řehák, Šenkýř – nehlášeno. Diváci: 120. Poločas: 7:1.

Helvíkovice – Luková 1:2
Fakta – branky: Procházka – Šebrle, Ptáček. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Poločas: 0:1.

1. Ústí n. O. C 18 12 1 2 3 44:24 40
2. Žichlínek 18 11 2 1 4 54:27 38
3. Rudoltice 18 11 1 1 5 46:29 36
4. Mistrovice 18 8 2 2 6 48:24 30
5. Luková 18 8 2 0 8 23:29 28
6. Dolní Čermná 18 5 3 3 7 41:31 24