Přinášíme další fakta z odehraných víkendových zápasů okresního přeboru.

Okresní přebor II. třídy

Dobříkov B – D. Čermná 3:3
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. S bodem jsou jistě více spokojeni hosté. Fakta – branky: Rychtařík, 2 J. Horníček – Bednář, V. Novák. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Řetová – Sruby 0:0
Utkání mělo vysokou kvalitu, hrálo se technicky s mnoha šancemi na obou stranách. Jako první zahrozili hosté. Střelou z trestného kopu. Domácí odpověděli sérií trestných kopů. Ani na jedné straně se ale nepodařilo proměnit žádnou z vytvořených šancí. Fakta – rozhodčí: Elčkner. ŽK: 2:4. Poločas: 0:0.

Jablonné – D. Dobrouč 1:4
Hosté rozhodli v prvním poločase. Vynikající výkon podali všichni tři rozhodčí. Fakta – branky: Halbrštát – 2 Kubíček, Huška, Dušek. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:2. Diváci: 175. Poločas: 0:3.

Sopotnice – Těchonín 2:0
V desáté minutě tečovaná střela Kopsy končí v síti hostujícího mužstva – 1:0. První poločas byl poměrně vyrovnaný, domácí měli více brankových příležitostí. V 58. minutě zvýšil z trestného kopu na 2:0. Mašanský. Domácí přes celou řadu neproměněných šancí zvítězili zcela zaslouženě. Hosté svým výkonem zklamali. Fakta – branky: Kopsa, Mašanský. Rozhodčí: Rot. ŽK: 4:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Libchavy – Č. Heřmanice 4:2
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě si připsali tři body, čímž se vyšplhali na první místo tabulky. Fakta – branky: Stejskal, Ďuriš, Dostál, Lžíčař – A. Najman 2. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (R. Najman). Diváci: 100. Poločas: 3:1.

Tatenice – Brandýs 4:1
Domácí, kteří spálili mnoho tutových šancí, za stálé převahy s přehledem zvítězili. Fakta – branky: 2 Kučera, Krejčí, P. Soukop – Hanzl (z pen.). Rozhodčí: Hanzl. Diváci: 300. Poločas: 2:0.

Okresní přebor III. třídy

Mistrovice – Kunvald 3:5
V úvodu zápasu po samostatné akci Stejskala, zakončil střelou k tyči Matějka - 1:0. O 20. minut později hosté srovnali z trestného kopu na 1:1 s přičiněním domácího brankáře. V závěru poločasu strhli vedení na svou stranu domácí Škorpilem přímo z rohového kopu. V úvodu druhého poločasu během 20. minut otočili hosté skóre zápasu na 2:4. Na konci zápasu snížil Stejskal na 3:4, ale vzápětí hosté udělali poslední tečku zápasu brankou na 3:5. Fakta - branky: Matějka, Škorpil, Stejskal - 3 Moudrý, Lauterbach, J. Rous. Rozhodčí: Rot. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas 2:1.

Lichkov – Králíky/ČV C 1:2
Fakta – branky: Konopka – J. Ježek, Pohanka. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Klášterec – Rybník 1:3
Hosté zahájili velmi dobře, už ve 23. minutě vedli 0:3. Ve druhé půli byli jednoznačně lepší domácí, měli výraznou převahu, ale mizernou produktivitu. Snížit se jim podařilo až v 75. minutě. Fakta – branky: J. Bartoš – Petružálek, Klumpar, Škrob. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 0:1.Diváci: 160. Poločas: 0:3.

Boříkovice – Žichlínek 2:0
Zápas skončil zaslouženou výhrou domácích. Podle počtu žlutých karet se hrálo slušné utkání, ale hosté mohou jistě děkovat shovívavosti hlavního rozhodčího, že dohráli v plném počtu, protože některé jejich zákroky byly více než hrubé. Fakta – branky: Boura, Tomek. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Dlouhoňovice – Rudoltice 1:1
V Dlouhoňovicích se hrál poslední zápas podzimu a domácí v něm předvedli, jak se spalují vyložené šance. Tak se o poločase radovali hosté, když se ve 27. minutě trefil Stránský. Domácí srovnali gólem Macháčka v 56. minutě, ale bohužel to bylo gólově vše. Fakta – branky: Macháček – Stránský. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Kerhartice – D. Třešňovec 2:1
Hosté byli v 1. poločase lepší, což potvrdili již v 9 min. brankou Šilara. Domácím se přesto ve 33. min. podařilo Kalouskem vyrovnat. Ve 2. poločase domácí již hru vyrovnali a v úplném závěru zápasu Eliáš rozhodl o vítězství domácích. Fakta – branky: Kalousek, Eliáš – Šilar. Rozhodčí: Hanzl. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Okresní přebor IV. třídy

Helvíkovice – Němčice 2:1
Fakta – branky: Bíly, Kolman – Votřel. Rozhodčí: Lukes. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Kerhartice B – Rokytnice 6:3
Domácí o přesvědčivém vítězství rozhodli až ve druhém poločase. Fakta – branky: 2 Pandula, Onderka, Kopeček ml., Fišar, L. Franz - Stašov, Pelant. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.