Helvíkovice – Libchavy B 2:3
Fakta – branky: Novotný, Knop – Rejent 2, Čermák. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 0:4. Diváci: 20. Poločas: 1:0.

České Heřmanice – Luková 6:2
Aktivní vstup domácích do zápasu odskákala Luková třemi góly v její síti. Dvakrát se prosadil Šrut a vydařenou čtvrthodinu stvrdil Mikulecký. Poločasový výsledek byl 4:1. Heřmaničtí utkání kontrolovali, skóre zvýraznili na 6:1. Korekce hostí přišla v 81. minutě.
Fakta – branky: Šrut 2, Mikulecký, Ostřížek, Chroust, Novotný – Kyral 2. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 1:0. Diváci: 56. Poločas: 4:1.

Klášterec n. O. – Jehnědí 2:0
Góly v posledních deseti minutách zajistily Klášterci výhru. Jehnědí prohrálo podruhé v řadě.
Fakta – branky: Bartoš, Fišer. Rozhodčí: Resler. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Dolní Čermná – Žichlínek B 4:0
Fakta – branky: Pecháček 2, Marek, Bednář. Rozhodčí: Fiedler. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Lichkov – Dolní Třešňovec 0:3
Pohyblivější hosté si tři body odvezli právem.
Fakta – branky: Celý 2, Rouha z penalty. Rozhodčí: Vrba. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Albrechtice – Kunvald 0:2
Trápení Albrechtic pokračuje, změna nepřišla ani ve svátek. Kunvald šel do vedení v 31. minutě. Výhru pak potvrdil v poslední minutě Moudrý, na což reagoval neúměrně D. Kollert a viděl červenou kartu.
Fakta – branky: Rous, Moudrý. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

1. Č. Heřmanice 11 9 1 0 1 28:12 29
2. Libchavy B 11 9 0 0 2 35:24 27
3. Jehnědí 12 8 0 0 4 24:12 24
4. Klášterec n. O. 11 7 0 0 4 30:18 21
5. Dolní Čermná 11 6 1 1 3 23:11 21
6. Helvíkovice 11 6 1 0 4 24:23 20
7. Kunvald 11 5 1 1 4 29:18 18
8. Lichkov 11 5 0 0 6 20:23 15