Mistrovice – Králíky/ Č. Voda B 1:3
Mistrovice se snažily hrát fotbal, ale góly dávali hosté, kteří hráli na brejky a jejich taktika jim vyšla náramně. Nejprve si vyměnili své vizitky střelci na obou stranách, ale ani v jednom ze dvou případů nepadla branka. Té se dočkali hosté ve 26. min. a aby toho nebylo málo, další přidali ve 32. min. Obě trefy zaznamenala Červená Voda po střelách zpoza šestnáctky. Ve druhé půlce začali domácí náporem, ale hosté vsítili z brejku svoji třetí branku. V tu chvíli dokázali konečně odpovědět i domácí, když Škorpil korigoval dělovkou k tyči na 1:3. Na kontakt se mohly Mistrovice dostat po nařízené penaltě, ale Motyčka ji Škorpilovi zlikvidoval. Fakta – branky: Škorpil – Kroča, Šmolík, Paleček. Rozhodčí: Vejda. ŽK: 1:6. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

D. Dobrouč – Kerhartice 5:2
V utkání dobré úrovně zaslouženě vyhráli domácí. Do vedení se Dobrouč dostala poté, co špatně vyběhl kerhartický gólman. V 19. min. zvyšoval po samostatné akci na 2:0 Kubíček. Přesně po půlhodině zvyšoval Bárta již na 3:0. Z ojedinělé akce se hostím sice podařilo snížit na 1:3, ale Dobrouč to nezaskočilo. Po krásné kombinaci na jeden dotek, kterou zakončoval Kubíček šli domácí do vedení 4:1. Zbylé dva góly vstřelili hosté, ale bohužel pro ně, jednou mířili do vlastní sítě. Fakta – branky: Kubíček 2, Bárta, Brabec, vlastní – Pirkl, Pandula. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Fišer). Poločas: 3:1.

Jablonné – Rybník 5:0
Aktivní nástup domácích a branka Kohouta v 5. min. potěšila 250 domácích diváků. Jablonné pokračovalo náporem, ale šance Kašky sice po gólu volaly, ale vyslyšeny nebyly. Další branky se domácí dočkali až pět minut před přestávkou, na 2:0 zvyšoval Kaška. Na obrazu hry se nezměnilo nic ani ve druhé půli aktivní Kaška přihrál Čermákovi – 3:0. Po chybě brankáře hostí zvýšil Prokopec a pátou branku domácích vstřelil po akci Rady Kvapil. Rybník přestože prohrál, mohl být ještě spokojen. Domácí totiž hromadu šancí nevyužili a skóre tak mohlo být ještě hrozivější. Fakta – branky: Kohout, Kaška, Čermák, Prokopec, Kvapil. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 0:5. Diváků: 250. Poločas: 2:0.

Sopotnice – Kunvald 2:2
Kunvald měl v první půlce více brankových příležitostí, a tak šel po zásluze do vedení. Hrubá chyba domácí obrany to ale Krejsovi notně ulehčila. Vyrovnání zařídila hlava Kubase, na kterou načechral ve druhé půlce míč Sršeň. Krejsa a domácí obrana, o tom by se dali psát knihy. Další souboj vyšel lépe pro hráče hostí a poslal Kunvald do vedení 2:1. Sopotnice se ale před koncem dočkala vyrovnání, když vyrovnal precizně zahraným přímým kopem z pětadvaceti metrů Marek Mašanský. Fakta – branky: Kubas, M. Mašanský – Krejsa 2. Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sruby – Brandýs n. O. 1:1
Dvě zastávky vlakem dělí tyto soupeře a v zápase padl i stejný počet branek, jedna na každé straně. Fakta – branky: Novotný – Fogl. Rozhodčí: Vejda. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Albrechtice – Tatenice 1:3
Celek hostí neproměnil v první půlce dvě velké šance. Nijak je to ale mrzet nemuselo. Do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločase Tatenice ještě jednu branku přidaly a zvítězily 3:1. Fakta – branky: Roman Faltus – Krejčí 3. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 1:2.

Lanškroun B – D. Čermná 6:0
Úvod zápasu debaklu nenasvědčoval. Hosté začali aktivně, ale svoji šanci neproměnili. Kanonádu odstartovali domácí ve 20. min. Po poločase hosté herně odpadli a konečný výsledek je pro ně ještě milosrdný. Fakta – branky: Šebrle 3, O. Stasiowski, R. Mizerák, Jor. Rozhodčí: Špaček. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 2:0.