Klášterec – Brandýs B 3:2

Zápas byl poměrně dramatický, s množstvím šancí na obou stranách a zaslouženým vítězstvím domácích. Lépe začali hosté a ve 13. minutě šli do vedení po chybě obrany. Poté převzali iniciativu Klášterečtí, ale dokázali vyrovnat až 2 minuty před koncem poločasu. Jenže Horáček hned po obrátce předvedl samostatný únik a hosté opět vedli. Domácí se pustili do útočení a za sedm minut vyrovnali Křenem a v 68. minutě se ujali vedení krásným gólem Černocha z trestného kopu. Pak se Brandýští nastěhovali na polovinu domácích, ale čtvrt hodiny před koncem je zlomila skvěle chycená penalta domácím Skotákem. Pak už si domácí první letošní výhru pohlídali. Branky: Mitvalský, Křen, Michal Černoch - Horáček 2. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 1:1.

Lichkov – Králíky B 1:3

Dvoubrankový náskok hostů zajistili Hinkelmann a Hořínek. Lichkov před poločasem snížil na 2:1 Jandou. Ve druhé půli si Králíky takticky pohlídaly vedení a v 75. minutě přidaly třetí gól Šokou. Branky: Janda – Hinkelmann, Hořínek, Šoka. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:5. Diváků: 70. Poločas: 1:2.

Helvíkovice – Albrech. B 3:0

Domácí měli po celý zápas převahu, kterou v prvním poločase vyjádřili hned třemi brankami. Soupeř ve druhé půli neproměnil penaltu. Branky: Maleček, Mlynář, Belobrad. Rozhodčí: Smejkal. ŽK: 0:1. Diváků: 30. Poločas: 3:0.

Verměřovice B – Zálší 3:1

Tým Zálší přijel značně oslaben, ale i tak v úvodní půlhodině na hřišti dominoval a vstřelil první gól. Domácí otočili zápas těsně před koncem poločasu. Hosté zbytečně dvakrát faulovali na hranici velkého vápna a po rozehraných trestných kopech nejprve vyrovnal Pyszný a poté zvýšil na 2:1 hlavou Tlapák. V prvních pěti minutách druhé půle nastřelili domácí třikrát tyč, ale vstřelit branku se jim podařilo až v nastavení. Po rohovém kopu se opět trefil Tlapák. Branky: Tlapák 2, Pyszný – nehlášeno. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Poločas: 2:1.