Verměřovice – Sloupnice 0:0

Diváci sledovali fotbal velmi slabé úrovně. Domácí si vytvořili první příležitost až po 13. minutách, když utekl po levé straně M. Kmeť, ale jeho přihrávku nedokázal J. Sklenář usměrnit mezi tyče. V 19. minutě se do největší a jediné šance dostali hosté, když zaváhala domácí obrana a sám před domácím brankářem se ocitl Jelínek. Jeho pokus ale Pražák chytil. Druhý poločas měl stejný průběh jako první. Domácí se tlačili do útoku, ale své šance nedokázali brankově zúročit. Zápas tedy skončil 0:0.

Březová n. S. – Králíky/ Č.V. 4:1 (3:0)

Po opatrném úvodu zahrozili Grmela na jedné a Paulus na druhé straně. Lídr soutěže získal postupně herní převahu. Bednář ještě ve slibném úniku neskóroval, ale ve 24. minutě po kombinaci Grmely a Beránka pálil R. Ehrenberger přesně – 1:0. Po půlhodině vysunul Beránek Bednáře, ten obešel i gólmana a zvýšil na 2:0. Třetí zásah si po centru od Logary a zaváhání hostujících beků snadno připsal Bednář.

Po změně stran přidali Králičtí na aktivitě, otevřeli však více svoji hru a domácím se nabízely možnosti k brejkům, které se však nedařilo využívat. V 63. minutě sebral Paulus balon Bednářovi a korigoval na 3:1. Hosté ožili, ale Březová už drama nepřipustila a v 90. minutě po akci Bednáře s Logarou zpečetil výsledek kvalitního utkání na 4:1 Kučera.

Ústí n. O. B – V. Mýto B 4:0

V souboji „B“ týmů potvrdili domácí úlohu favorita a bez problémů zvítězili. V. Mýto „B“ hraje o záchranu a ani v Ústí ničím zvláštním nezaujalo. Domácí byli od úvodních minut jednoznačně lepším týmem a jejich vítězství mohlo být mnohem vyšší.

Další výsledky

Zámrsk – Kameničky 3:2, Semanín – Č. Třebová B 2:3, Lanškroun B – Polička B 4:2.