Králíky na lídra soutěže prostě nestačily

Orlickoústecko – Urputné boje probíhaly ve fotbalové I. B třídě. Králíky nestačily na lídra soutěže a prohrály poměrem 1:4.

17.5.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník

Verměřovice – Sloupnice 0:0

Diváci sledovali fotbal velmi slabé úrovně. Domácí si vytvořili první příležitost až po 13. minutách, když utekl po levé straně M. Kmeť, ale jeho přihrávku nedokázal J. Sklenář usměrnit mezi tyče. V 19. minutě se do největší a jediné šance dostali hosté, když zaváhala domácí obrana a sám před domácím brankářem se ocitl Jelínek. Jeho pokus ale Pražák chytil. Druhý poločas měl stejný průběh jako první. Domácí se tlačili do útoku, ale své šance nedokázali brankově zúročit. Zápas tedy skončil 0:0.

Březová n. S. – Králíky/ Č.V. 4:1 (3:0)

Po opatrném úvodu zahrozili Grmela na jedné a Paulus na druhé straně. Lídr soutěže získal postupně herní převahu. Bednář ještě ve slibném úniku neskóroval, ale ve 24. minutě po kombinaci Grmely a Beránka pálil R. Ehrenberger přesně – 1:0. Po půlhodině vysunul Beránek Bednáře, ten obešel i gólmana a zvýšil na 2:0. Třetí zásah si po centru od Logary a zaváhání hostujících beků snadno připsal Bednář.

Po změně stran přidali Králičtí na aktivitě, otevřeli však více svoji hru a domácím se nabízely možnosti k brejkům, které se však nedařilo využívat. V 63. minutě sebral Paulus balon Bednářovi a korigoval na 3:1. Hosté ožili, ale Březová už drama nepřipustila a v 90. minutě po akci Bednáře s Logarou zpečetil výsledek kvalitního utkání na 4:1 Kučera.

Ústí n. O. B – V. Mýto B 4:0

V souboji „B“ týmů potvrdili domácí úlohu favorita a bez problémů zvítězili. V. Mýto „B“ hraje o záchranu a ani v Ústí ničím zvláštním nezaujalo. Domácí byli od úvodních minut jednoznačně lepším týmem a jejich vítězství mohlo být mnohem vyšší.

Další výsledky

Zámrsk – Kameničky 3:2, Semanín – Č. Třebová B 2:3, Lanškroun B – Polička B 4:2.

17.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 25 000 Kč Svářeči Svářeč kovů. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: sváření dílů lokomotiv dle výkresové dokumentace, ruční úprava strojních součástí, jedna směna, volné víkendy, náborový příspěvek 15 tis.. Pracoviště: Cz loko, a.s.- servisní středisko letohrad, Tyršova, č.p. 158, 561 51 Letohrad. Informace: Ladislav Budin, +420 724 681 468. Potravinářství - Potravinářství Pekař 18 000 Kč Pekaři Pracovník v pekařské výrobě. Požadované vzdělání: úsv. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Obchodní 866, 561 51 Letohrad , POŽADUJEME: , - vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, pozitivní přístup k práci , - práci s fyzickou zátěží a v kolektivu , NABÍZÍME: , - stravenky za každou odpracovanou směnu , - pololetní odměna za odpracovaný fond, - možnost 8hodinových či 11,5 hodinových směn , - perspektivní a stabilní zaměstnání v potravinářské společnosti, - možnost pracovního růstu , - nástup dle dohody , Své životopisy zasílejte na personalni@bapa.cz s uvedením v předmětu "Pracovník v pekařské výrobě".. Pracoviště: Obchodní 866, letohrad, Obchodní, č.p. 866, 561 51 Letohrad. Informace: Magdaléna Foglová, +420 465 620 015. Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 30 000 Kč Dlaždiči DLAŽDIČ, KAMENÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: celá ČR dle zakázek firmy, PRACOVNÍ NÁPLŇ: pokládka kamenných a zámkových dlažeb, každý den návrat domů, NABÍZÍME: , - doprava na pracoviště, - možnost příspěvku na životní pojištění, - cestovní náhrady, KONTAKT: osobně (Husova 437, Vysoké Mýto, 6.00 - 7.00 hodin). Pracoviště: Dlažba vysoké mýto, s.r.o., Husova, č.p. 437, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Eva Paulišová, +420 465 424 292. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 000 Kč Prodavači smíšeného zboží Prodavač smíšeného zboží. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Střídavě práce o sobotách a nedělích. Po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den,nabídka výhodných mobilních služeb, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.. Pracoviště: Č.143 - konzum, letohrad diskont, Ústecká, č.p. 850, 561 51 Letohrad. Informace: Veronika Tomešová, +420 601 370 735.

Fotbalisté Trutnova v podzimní derniéře přestříleli Velké Hamry 5:2. Hattrickem se blýskl Matějka.