Králíky na lídra soutěže prostě nestačily

Orlickoústecko – Urputné boje probíhaly ve fotbalové I. B třídě. Králíky nestačily na lídra soutěže a prohrály poměrem 1:4.

17.5.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník

Verměřovice – Sloupnice 0:0

Diváci sledovali fotbal velmi slabé úrovně. Domácí si vytvořili první příležitost až po 13. minutách, když utekl po levé straně M. Kmeť, ale jeho přihrávku nedokázal J. Sklenář usměrnit mezi tyče. V 19. minutě se do největší a jediné šance dostali hosté, když zaváhala domácí obrana a sám před domácím brankářem se ocitl Jelínek. Jeho pokus ale Pražák chytil. Druhý poločas měl stejný průběh jako první. Domácí se tlačili do útoku, ale své šance nedokázali brankově zúročit. Zápas tedy skončil 0:0.

Březová n. S. – Králíky/ Č.V. 4:1 (3:0)

Po opatrném úvodu zahrozili Grmela na jedné a Paulus na druhé straně. Lídr soutěže získal postupně herní převahu. Bednář ještě ve slibném úniku neskóroval, ale ve 24. minutě po kombinaci Grmely a Beránka pálil R. Ehrenberger přesně – 1:0. Po půlhodině vysunul Beránek Bednáře, ten obešel i gólmana a zvýšil na 2:0. Třetí zásah si po centru od Logary a zaváhání hostujících beků snadno připsal Bednář.

Po změně stran přidali Králičtí na aktivitě, otevřeli však více svoji hru a domácím se nabízely možnosti k brejkům, které se však nedařilo využívat. V 63. minutě sebral Paulus balon Bednářovi a korigoval na 3:1. Hosté ožili, ale Březová už drama nepřipustila a v 90. minutě po akci Bednáře s Logarou zpečetil výsledek kvalitního utkání na 4:1 Kučera.

Ústí n. O. B – V. Mýto B 4:0

V souboji „B“ týmů potvrdili domácí úlohu favorita a bez problémů zvítězili. V. Mýto „B“ hraje o záchranu a ani v Ústí ničím zvláštním nezaujalo. Domácí byli od úvodních minut jednoznačně lepším týmem a jejich vítězství mohlo být mnohem vyšší.

Další výsledky

Zámrsk – Kameničky 3:2, Semanín – Č. Třebová B 2:3, Lanškroun B – Polička B 4:2.

17.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Sekretářka, sekretář 23 000 Kč

Sekretáři (všeobecní) Asistentka jednatele společnosti. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici Asistentka jednatele společnosti., , Požadujeme:, - SŠ, VŠ vzdělání, - znalost AJ, NJ, - komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, reprezentativní vystupování, - výborná znalost práce na PC (MS Office, Power Point, atd...), , Náplň práce:, - zajištění chodu sekretariátu jednatele společnosti, - správa datové schránky, firemních dokumentů, práce s firemním IS Helios, - komunikace v AJ nebo NJ, překlady korespondence, - další úkoly dle pokynů jednatele společnosti, , Nabízíme:, - zajímavé zaměstnání ve strojírenské společnosti, - mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pracovní pozici, - zaměstnanecké benefity, - možnost dalšího vzdělávání. Pracoviště: Brück am spol. s r. o., 565 43 Zámrsk. Informace: Lucie Vomáčková, +420 465 500 826,606 062 802.

Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Obráběč kovů, opravář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: svářečský průkaz, praxe v oboru, ŘP sk. B, C, T - výhodou, NABÍZÍME: možnost stravování, pátý týden dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, naturální benefit, po zapracování možnost přidělení firemního bytu, KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Zemědělské družstvo se sídlem ve sloupnici, 565 53 Sloupnice. Informace: Petr Beneš, +420 776 713 848.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 1 500 Kč

Prodavači smíšeného zboží pracovník v obchodě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 1500 kč, mzda max. 2500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Střídavě práce o sobotách. Odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.. Pracoviště: Č.125 - konzum, prodejna rudoltice, 561 25 Rudoltice. Informace: Veronika Tomešová, +420 601 370 735.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači v prodejnách PRODAVAČ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Mírové nám. č.p. 89, 562 01 Ústí nad Orlicí 1, - prodej domácích potřeb nebo železářství, - praxe vítána, Kontakt: telefonicky nebo e-mailem. Pracoviště: Kovomat plus, s.r.o. - provozovna ústí nad orlicí, Mírové nám., č.p. 89, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Informace: Tomáš Špidlen, +420 606 735 185.

Videosouhrn 19.–20. května 2018

Šlechtična versus štokr a prohra siláka s malotraktorem: zhlédněte videa víkendu

ČFL: Lídr vyhrál. Převýšov a Ústí zvládly rozstřel

Léto nabídne balóny i muziku

Pardubický kraj, Chrudim - Hudba i letecké zážitky. To všechno čeká obyvatele Chrudimi letos v létě.

Hledá se nový ředitel kulturních služeb

Pardubický kraj, Moravská Třebová - Okruh kandidátů, ze kterých bude vedení města vybírat nového ředitele kulturních služeb, se uzavřel. Pátek byl poslední den pro podání přihlášek do výběrového řízení. Spekulace o tom, kdo nahradí dosavadního ředitele Františka Žáčka, který k poslednímu dubnu ve funkci skončil, se ale městem šíří už několik týdnů.