Semanín dokázal ve fotbalové I. A třídě uspět ve Valech, což mu dalo výhodu v boji o záchranu.

Žamberk – SK Chrudim 1:3

Pohyblivější hosté se v první půli dostali do zaslouženého vedení, když brankář domácích Mačát nedokázal zkrotit Lištvánovu plachtící střelu. Po pauze nastoupili domácí jako vyměnění. Hýřili aktivitou, jenže to byli hosté, kdo z brejku skóroval – 0:2. Ranou z úhlu vykřesal naději na obrat v 76. min. Krejsa – 1:2. Závěrečný nápor hosté zhatili brankou na 3:1. Fakta – branky: Krejsa – Lištván, Vágner, Veverka. Rozhodčí: Dvořák (Březová n. S.). ŽK: 2:1. Diváků: 140. Poločas 0:1.

Jiří Suchánek, trenér Žamberku: „Proti kvalitnímu soupeři jsme podali bojovný výkon, ale na body to nestačilo. Hosté těžili především z naší nepřesné rozehrávky a několika zaváhání obrany. Z brejků potrestali prakticky všechny naše chyby. Na jaře se zatím herně dost trápíme.“

Valy – Semanín 0:1
Hosté vstoupili do utkání lépe, byli běhavější a agresivnější v soubojích o míč, ale paradoxně tři vyložené šance měli domácí Budínským. Ten ale semanínského gólmana neprostřelil. Rozhodnutí padlo po změně stran, to v 52. minutě chyboval za hranicí velkého vápna Petrlík, míč mu sebral Švihálek a podél gólmana Poříze skóroval. Domácí zvýšili obrátky, ale v 67. nastřelil M. Bažant hlavou jen břevno. Domácí si velmi zkomplikovali svoje postavení v tabulce, zatímco hosté se radovali, protože vítězství v utkání ohrožených celků má dvojnásobnou cenu. Fakta – branka: 52. Švihálek. Rozhodčí: Sliž (Chotěboř). ŽK: 3:4. Diváků 80. Poločas: 0:0.

Králíky – Morašice 1:0
První jarní vystoupení před svými fanoušky mají Králíky úspěšně za sebou. O jedinou branku zápasu se postaral v prvním poločase Pavel Musil. Ten mohl přidat i druhou přesnou trefu na začátku druhého poločasu, ale po faulu na Jakuba Hlavu a následném vyloučení hostujícího Štěpána, neproměnil pokutový kop. Míč poslal po sešívaném vzoru pouze do tyče. Jakub Hlava se pak nechal zbytečně vyloučit a domácí se o výsledek museli obávat až do konce. Fakta – branka: Musil. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 3:4. ČK: Jakub Hlava - Štěpán). Diváků: 200. Poločas: 1:0.

Choceň B – Srch 0:2
Domácí tým, kterému patří poslední místo v tabulce, se utkal s prvním Srchem. Jednoznačné to však vůbec nebylo. Choceň doplatila především na promarněné šance. Už v 9. min. měl tutovku Šabata, když obešel gólmana, míč si dal ale daleko od nohy a jeho pokus skončil vedle. V 25. min. zahráli hosté před vápnem Chocně rukou, rozhodčí nepískal, takže se míč dostal k Marešovi a jeho střela se zastavila až v síti – 0:1. Hosté potom promarnili dvě velké šance. Dvakrát selhal Šprynar. V prvním poločase se rezervě zranil brankář Jadrný a do brány musel hráč Kroupa, který předvedl vynikající výkon. Ve druhé půli mohla Choceň kopat penaltu, ale to by musel ocenit střet Baboráka s obráncem hostí. Když se neprosadil domácí Šabata, zvýšil v závěru zápasu hlavou Šmíd na 2:0 pro Srch. Fakta – branky: Šmíd, Mareš. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 0:1. Diváků: 70. Poločas: 0:1.
Jaroslav Kaizrlík, vedoucí mužstva Chocně B: „Neproměnili jsme několik šancí a sami jsme dvakrát po chybách inkasovali. Rozhodně mezi mužstvy nebyl patrný rozdíl v tabulce. Myslím, že ve druhé půli jsme hráli dobrý fotbal.“