Svitavy B – V. Mýto 3:0
Domácí se toužili rehabilitovat před svými fanoušky za poličskou ostudu. Od počátku také byli lepším a aktivnějším mužstvem. Hosté sice měli za stavu 0:0 jednu velkou šanci, jinak se ale převážně bránili. V první půli, která byla fotbalově určitě zdařilejší, se Svitavští prosadili dvakrát, po přestávce výsledek ještě pojistili a bezpečně kontrolovali. Fakta – branky: Skalický, Stenzl, Křížek. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Králíky/Č.V - Polička B 4:1
Domácí především v druhém poločase jasně přehrávali soupeře a zaslouženou odměnou jim je nejen zisk tří bodů a vylepšení skóre, ale především posun na druhé místo v tabulce I. B třídy za vedoucí celek Březové nad Svitavou.

Březová – Česká Třebová B 4:3
Utkání se proměnilo v souboj útočníka Bednáře s výborným gólmanem Hejlem. Ve 4. minutě po akci Rady a právě Bednáře otevřel R. Ehrenberger skóre – 1:0. Hosté však ze svého prvního pořádného útoku srovnali, když se hezky trefil Fater. Po změně stran nejprve Jež dorážel Ehrenbergerovu ránu, kterou Hejl neudržel, a když v 65. minutě po pěkné akci dal Schuppler hlavou na 3:1, zdálo se být jasno. Jenže další šance zůstaly nevyužity a hosté šokovali. Morkes z ojedinělé akce snížil a stejný muž v 83. minutě ze skrumáže vyrovnal na 3:3! Nakonec se ale v 87. minutě přece jen prosadil Bednář, který využil nahrávku Schupplera a rozhodl. Fakta – branky: Schuppler, R. Ehrenberger, Jež, Bednář – Morkes 2, Fater. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Rychnov – Sloupnice 2:0
Domácím se podařilo skórovat z první větší šance, když ve 12. minutě vysunul Grochol za obranu Hlubinku a ten si poradil. Aktivní pojetí vydrželo Rychnovu 35 minut, závěr poločasu patřil soupeři, ale ten byl v útočné fázi bezzubý a do větší možnosti se nedostal. Rozhodující moment zápasu přišel v 62. minutě, kdy po fatálním kiksu obrany běžel hostující útočník sám na Strnada, ten se ale vytáhl a podržel svůj tým. Pět minut nato přidal po akci Špačka a Sekaniny druhý zásah Hlubinka dvougólové vedení domácí v závěru takticky udrželi. Fakta – branky: Hlubinka 2. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Lanškroun B - Sebranice 0:1
Utkání se hrálo na mokrém terénu, což poznamenalo hru. Hosté se mohli ujmout vedení v 15. minutě, ale Jireček střelil vedle. Domácí měli možnost ve 20. minutě, když Šenkýřovu střelu brankař kryl. Vzápětí Mizerák ve výhodné pozici netrefil. Do poločasu se již obě mužstva k vážnějším příležitostem nedostala. Po přestávce hosté byli aktivnější a již v 50. minutě se mohli dostat do vedení, když brankař domácích odehrál míč přímo na nohu Patočky, ale ten netrefil prázdnou branku. Rozhodnutí padlo v 83. minutě, po zaváhání domácí obrany se dostal k míči nekrytý Jan Karlík a lobem přehodil brankaře. Závěrečný nápor domácích již nic na výsledku nezměnil.

Semanín - Ústí n. Orlicí B 3:2
Na notně podmáčeném terénu za ustávajícího deště začal zápas tradičním náporem Semanína. Tlak domácích trval tentokrát déle než obvyklých 20 minut a přinesl své ovoce. Do poločasu se domácí trefili dvakrát. Ve druhé půli pak skórovali dvakrát hosté a domácí jednou bankou završili své vítězství a připsali si tři body. Fakta – branky: Šimek 2, Dvořák (PK) – Dušek 2. Rozhodčí: Pagáč. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

(rh, hah)