Sebranice – Vysoké Mýto B 0:0

Utkání brzy nabralo očekávaný směr – domácí si vynutili převahu, vysokomýtští fotbalisté bránili a spoléhali na brejky. Úvodní šance neproměnili Kysilka a Kárský, ve 24. minutě vyrazil Kalánkovu střelu zblízka výborný Novotný nohou na roh. Tlak Sebranic vydržel až do přestávky, ale koncovka byla málo důrazná a skóre se neměnilo, když těsně před poločasem zachraňoval po ojedinělé šanci béčka Schüch. Po změně stran Mýto hlídalo stav, domácí si s jeho zhuštěnou obranou nevěděli rady a vyloženou příležitost si už nevypracovali. Hosté zahrozili střelou Kavky z otočky těsně nad, závěr byl ze strany Sebranic křečovitý, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Fakta – rozhodčí: R. Bednář (Heřmanův Městec). ŽK: 0:3. Diváků: 220. Sebranice: Schüch – Klusoň, Nezbeda, Ryba, Chadima, P. Kalánek, Kárský, J. Horníček, Flídr, Z. Horníček, Kysilka (Pakosta, Hurych, Mareš). SK Vysoké Mýto B: Novotný – J. Kalánek, Jílek, Glencner, Tupec, Kysilko, J. Novák, Ondo, Kavka, Bartheldi, P. Novák (Šikl, Doležal, Fritsche).