Č. Třebová – AS Pardubice 3:3

Síť se poprvé vlnila už ve 4. minutě, když dorazil míč za Šimonova záda Čikl. Do přestávky stihly Pardubice nejen vyrovnat, ale dostat se i do vedení. V obou brankách měl nohy Smejkal. Ve druhé půli převzali iniciativu domácí. Další branku přesto vstřelili hosté z Pardubic. Doležal z penalty nezaváhal a umístěnou ranou zvýšil na 3:1. Z následného protiútoku dal Třebové naději Vomáčka, když snížil na 3:2. Domácí od té chvíle vypadali jak politi živou vodou. V 90. minutě se jim zaslouženě podařilo vyrovnat Čiklem.

Letohrad B – Tes. Pard. B 1:1

V úvodů prvního poločasu si domácí vytvořili mírnou převahu. Ve 34. minutě měli hosté jedinou šanci v první půli hry, k dokončení se dostal Cutto, jeho slabá střela však domácímu gólmanovi nezpůsobila problémy. Ve druhém poločase měli domácí značnou převahu a v 54. minutě se dostali do vedení, když po centru Stejskala z malého vápna skóroval Remeš – 1:0. Pardubice se ale už v 60. minutě radovaly z vyrovnání, když z ojedinělého protiútoku vyrovnal po zmatcích v domácí obraně Fidra. V závěru utkání vyvinuli domácí velký tlak, ovšem Peřina i Svoboda ve vyložených šancích vítězství odmítli. V 93. minutě navíc hlavní rozhodčí domácím upřel stoprocentní penaltu.