Prachovice – Dobříkov 1 : 1

Od začátku byli hosté aktivnější, měli více ze hry a po zásluze se již v 9. minutě ujali vedení po střele Zahradníka. Dobříkovští i nadále hráli s míčem u svých kopaček častěji, lépe kombinovali, ale do dalších příležitostí se již nedostali. Domácí se snažili zaměstnávat obranu soupeře rychlými protiútoky, ty ale pozorně hrající hostující obrana stačila zažehnat. Ve druhém poločase přeci jen domácí přidali a od počátku zatlačili soupeře na jeho polovinu. V 50. minutě se dobré šanci objevil Budinský, jeho střela však skončila v boční síti. Chvíli poté měl vyloženou příležitost Götz, ale ani jeho střela cíl nenašla. Vyrovnání přišlo v 66. minutě, kdy Budinský prošel sám přes půl hřiště. V 70. minutě hosté založili rychlý protiútok, který musel hasit za cenu nedovoleného zákroku Samčenko a po druhé žluté byl vyloučen. Od této doby hosté převzali iniciativu, ale domácí nerozhodný výsledek udrželi, když se několikrát vyznamenal brankář Dunka.

T. Pardubice B – V. Mýto 1:3

Na hřišti ve Starém Hradišti přivítala Tesla B remízového krále přeboru z města autobusů. Hned ve 13. minutě se po centru Fidra prosadil Hlaváček a uklidnil domácí – 1:0. Domácí poté neproměnili několik slibných příležitostí a přišel trest. Ve 36. minutě rozehrál přímý kop Podmajerský, po sérii hlaviček se míč odrazil k dobíhajícímu exekutorovi a ten hlavou po zaváhání brankáře Zavřela vyrovnal – 1:1. Vstup do druhé půle vyšel lépe hostům, kteří pouze čekali na chybu domácích. Nedlouho po změně stran se před Zavřelem se štěstím zjevil Vostrčil, prostřelil gólmana a míči do branky v cestě již nezabránil ani dobíhající Horák – 1:2. V 61. minutě se po trestném kopu Svědíka dostali hosté do přečíslení tři na jednoho, Podmajerský obešel i vyběhnuvšího Zavřela a z úhlu dal před branku, kde byl opět Vostrčil a jeho hlavička – 1:3. Hosté se poté ještě více zatáhli a všemožně pouze bránili výsledek. Tesla B tak poprvé v letošním ročníku prohrála na domácím hřišti.

AS Pardub. – Lanškroun 1:1

Domácí Pardubice byli jasným favoritem, hosté si však přijeli alespoň pro bod. Lanš〜kroun vycházel ze zajištěné obrany a Pardubice urputnou defenzivou byly překvapeny. Do šancí se domácí dostávali obtížně. Nastřelili sice spojnici břevna a tyče, ale to bylo pouze z přímého kopu. V 50. minutě přišla pro favorita ledová sprcha, když Lanškroun dostal do vedení Smejkal. Domácí se z nepříjemné rány oklepali a začali bít na lanš〜krounská vrata. Obrana hostí byla prostupnější než na začátku utkání, domácí se tak dostali do několika šancí a dočkali se vyrovnání. Z rohového kopu doletěl míč k Meruňkovi, který skóre posunul na konečných 1:1.

Ústí n. O. – Hlinsko 0:1

Vyrovnané utkání začali lépe domácí, ale Benešův pokus v 10. minutě skončil jen nepřesnou přihrávkou. Nejzajímavější momenty prvního poločasu se odehrály až v jeho závěru. Ve 44. minutě se Vaníček výborně uvolnil na šestnáctce, gólman hostí ale jeho střelu u tyče nadvakrát zneškodnil. O minutu později krásný průnik Beneše nezakončil v ideální pozici Vaníček. Také úvod 2. poločasu patřil domácím, krásnou ránu Roušara ale likvidoval opět gólman Hlinska. V 65. minutě zaujala diváky pěkná střela přes hlavu hlineckého Uchytila, kterou zlikvidoval brankář Krátký. Nejdramatičtější z celého utkání byl až jeho samotný závěr. V 86. minutě se domácí Vaníček uvolnil v šestnáctce a byl faulován. Nařízenou penaltu pak Václav Stejskal neproměnil, když poslal míč vedle branky hostí. Hosty to povzbudilo natolik, že v 89. minutě musel Krátký zachraňovat po střele Cacha. Hned vzápětí se Krátký vyznamenal podruhé, když zlikvidoval vyloženou šanci Uchytila. Následující roh však v 90. minutě skončil na hlavě Cacha, který rozhodl o vítězství týmu hostí.

Polička – Česká Třebová 0:0

Domácí měli mírnou územní převahu. V první slibné šanci neuspěl po Opinově ideální nahrávce Pavlík. Na druhé straně se musel Dittrich vytáhnout proti dělovce Kvapila. Ve 37. minutě byl po centru do vápna sražen gólmanem Křivkou Pavlík a jeho zranění se ukázalo být tak vážné, že musel být převezen do nemocnice. Kopala se penalta, kterou Neumeisterovi vystihl hostující gólman. Po změně stran se domácí snažili, ale pokusy Zaala a D. Soukala kýžený efekt nepřinesly. Po hodině hry mohlo být s Poličkou zle, to by si však Grepl musel lépe poradit se sólovým nájezdem.

M. Třebová – Letohrad B 0:2

Začátek patřil Slovanu. Aberlemu zmařil gólovou radost v poslední chvíli brankář, stejný hráč poté trefil břevno. Pak přišli ke slovu hosté, Remeš střílel v dobré pozici těsně nad. Nejhezčí akci předvedli domácí ve 37. minutě, Deutsch nejprve trefil Pěničku a v pokračujícím závaru nedostali balon do sítě ani Deutsch, ani Kašpar. I po změně stran měli zpočátku navrch Třebovští, hrozili Potáček, Kašpar i Aberle, ale bez úspěchu. Hosté postupně hru srovnali, ránu Gerži ještě Kryštof zachránil, ale v 72. minutě se po rohu prosadil hlavou Peřina – 0:1. Vyrovnat poté odmítl na malém vápně Kašpar, trefil pouze bránícího Kaila, a tak bylo po druhé brance Stejskala rozhodnuto.