Zatímco Ústečtí si po bezbrankové remíze v České Třebové z minulého kola spravili střeleckou chuť doma se Skutčí, Třebová zajížděla do Živanic a proti domácímu týmu neuspěla. Další tři zástupci regionu sehráli svá utkání na Svitavsku, bodovat však dokázal pouze Dobříkov, který remizoval v Moravské Třebové.

Ústí n. O. – Skuteč 5:0

Hosté začali pasivně a doplatili na to už v 5. minutě, když po úniku Tomáška a jeho přesném centru se hlavou trefil Beneš. V 8. minutě se pokusil kontrovat Zdeněk Dostál, ale Krátký jeho pokus z dvaceti metrů zneškodnil. O čtyři minuty později prošel středem hřiště Jan David a také po jeho střele se zaskvěl skutečský gólman. Ve 20. minutě střídající Motl přihrál Benešovi, který zvýšil na 2:0. Ve 27. minutě oslabil hosty po přísné druhé žluté kartě Pečenka. Také začátek druhého poločasu byl v režii Ústí. Ve 46. minutě spálil tutovku Jan Dostál. V 59. minutě běžel sám na gólmana Tomášek, Kopecký jeho střelu vyrazil před Beneše, který završil svůj hattrick – 3:0. Vzápětí měl vyloženou šanci Borek, ale zblízka mířil vedle. V 78. minutě přebral Motl míč před šestnáctkou, vypálil a jeho rána skončila u pravé tyče skutečské branky. O dvě minuty později po výborné individuální akci Vaníčka dal na konečných 5:0 střelou z deseti metrů Lněnička.

Živanice – Česká Třebová 6:1

Domácí si od úvodních minut vytvořili tlak na branku soupeře, ale obrana hostí odolávala až do 21. minuty. To si Macháčkův centr zpracoval Hájek, jeho střelu zblízka ještě zhuštěná obrana zblokovala ale Hájek v poloze ležícího střelce míč poslal do sítě – 1:0. Další těžký úder připravily Živanice v rozmezí od 28. do 38. minut, kdy nastřílely bezmocnému Křivkovi čtyři branky za sebou. Nejprve po akci Sedláka si na míč u zadní tyče počíhal Balog a zblízka ho zasunul do sítě 2:0, poté ukázkový centr Jůna usměrnil zblízka Hájek pod břevno a ve 32. minutě završil proměněným pokutovým kopem Hájek svůj hattrick – 4:0. Do poločasu se ještě trefil Jakub Černík. Po změně stran byli domácí nasyceni a zdaleka nebyli tak produktivní. V 54. minutě se chladnokrevně prosadil ve vyložené šanci Balog a domácí vedli již 6:0. Potom exceloval na hrací ploše gólman Křivka, který zmařil bravurními zákroky několik těžkých střel. V 76. minutě hosté přece jen skórovali, domácím nevyšel ofsajd systém a českotřebovský Švec snížil na 6:1.

Polička – Letohrad B 3:1

Úvodní minuty hry přinesly střelecké pokusy obou soupeřů, ale bez potřebné přesnosti (V. Král, Zaal – Stejskal, Kail). Ve 27. minutě po chybě domácích stačil Dittrich po rychlém brejku ještě vyrazit Stejskalovu střelu, ale na dorážku Kvapila neměl nárok. V závěru poločasu hosté další dvě tutovky zahodili. Poločasové mytí hlav v poličské šatně naštěstí padlo na úrodnou půdu. Trvalý tlak přinesl řadu šancí a v 55. minutě vyrovnání po spolupráci Pavlíka, L. Soukala a tečujícího V. Krále. Za tři minuty si pro penaltu chytře došel Petr a zodpovědnost na sebe vzal Neumeister – 2:1. Třetí gól přidal v 63. minutě po Pavlíkově centru V. Král a tento stav si domácí pohlídali až do konce.

Svitavy – Lanškroun 3:1

Po oboustranně opatrném začátku získali domácí územní převahu. Po neproměněných vyložených šancích Vacka a Čížka dali typický gól do šatny, když po pěkné kombinační akci pohodlně dorážel Růžička. Po změně stran pokračovaly fotbalovější Svitavy v aktivní hře a na další přesný zásah se nečekalo dlouho. V 54. minutě se podruhé v utkání prosadil pohotový Růžička a za další čtyři minuty zlomil odpor soupeře umístěnou střelou k tyči Horák. Poté se utkání dohrávalo v režii domácích, kteří pouze vinou drobné ztráty koncentrace v samotném závěru neudrželi čisté konto.

M. Třebová – Dobříkov 2:2

Slovan sice zahájil náporem, ale ani Aberle, ani Švanda v dobrých možnostech neuspěli. Udeřilo tak na druhé straně, po rohu skóroval P. Horníček. Ale domácí našli odpověď, když spolupráci útočných hrotů zakončil Kašpar a faul na Potáčka potrestal z penalty M. Cink. Po pauze domácí nevyužili některé možností k pojištění výsledku (Švanda, Aberle) a zaplatili za to po přesné střele Houžvičky. Na konci nebyli hosté daleko od vítězné trefy.

FK AS Pardubice – V. Mýto 1:1

Za krásného počasí se domácím v první půli nedařilo. Hra postrádala plynulost, na hřišti byla přemíra soubojů, mnohdy i dost ostrých. Hosté ve 30. minutě reklamovali faul domácího gólmana Šimona na Chadimu ve velkém čtverci, ale hlavní sudí Čechlovský byl jiného názoru a Chadimovi udělil žlutou kartu za předstíraný faul. Tato situace vyostřila několik následných soubojů, ale na bezbrankovém poločasovém rezultátu se nic nezměnilo. Po změně stran domácí zatopili pod kotlem, vytvořili si územní převahu a soupeře začali přehrávat. V 53. minutě se z velké dálky trefil do šibenice Doležal - 1:0. Domácí si pak vytvořili snad pět gólových šancí, ale bez úspěchu. Zejména Musil měl nejméně tři loženky. V poslední minutě se tak dočkali hosté: do černého se trefil střídající Jílek a zajistil tak Vysokému Mýtu další remízu v soutěži.