Jako lovná zvěř si může připadat výherkyně druhého kola fotbalové Tip ligy Lída Štusáková z Jablonného nad Orlicí. Nebyla sama, komu se povedlo posbírat slušných šestnáct bodů, avšak své tři konkurenty (muže) o prvenství předčila přesnějším počtem vstřelených branek, kterých padlo v deseti duelech 42.

Výsledky 2. kola

1. Jablonec B – Ústí n. O. 1  (5:2)

2. Letohrad – Horky n. J. 1  (2:1)

3. Litomyšl – Lanškroun 2  (1:4)

4. Moravany – Choceň 1  (2:0)

5. Polička – Ústí n. O. B 0  (0:0)

6. V. Mýto B – Zámrsk 2    (1:2)

7. Libchavy – Opatovec 0 (1:1)

8. Jablonné – Žichlínek 1    (4:0)

9. Jehnědí – Sruby 1     (7:2)

10. Těchonín – Kunvald 2     (3:4)

Supertrefa: 42 branek

Pořadí jednotlivců po 2. kole

1. místo

UO0053 Lukáš Ješina, Sruby 13 29

2. místo

UO0015 Martin Kaplan, Sopotnice 16 26

UO0045 Mirloslav Chládek ml., Tatenice 13 26

4. místo

UO0010 Václav Šafář, Sopotnice 16 23

UO0003 Roman Špaček, Sopotnice 13 23

UO0021 Olda Ezr ml., Rybník 10 23

UO0026 František Kovář, Přívrat 10 23

UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 10 23

UO0040 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 10 23

UO0006 Martin Štusák, Jablonné n. O. 10 23

11. místo

UO0007 Lída Štusáková, Jablonné n. O. 16 20

UO0011 Marek Kopsa, Sopotnice 13 20

UO0023 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 13 20

UO0018 Miroslav Tesař, Skuhrov 13 20

UO0047 Lenka Chládková, Tatenice 10 20

UO0014 Ilona Kopsová, Sopotnice 10 20

UO0031 Miroslav Kubový, Žamberk 10 20

UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 10 20

UO0012 Lubomír Šafář, Sopotnice 10 20

UO0017 Miroslav Tesař st., Řetová 10 20

UO0016 Roman Filip, Lichkov 7 20

UO0027 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 7 20

UO0043 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 7 20

UO0013 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 7 20

25. místo

UO0059 Josef Diblík, Sopotnice 16 17

UO0029 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 10 17

UO0019 Olda Ezr sen., Rybník 7 17

UO0044 Tomáš Chládek, Tatenice 7 17

UO0046 Miroslav Chládek st., Tatenice 7 17

UO0056 Oldřich Kubík, Choceň 7 17

UO0055 Jana Vrabcová, Choceň 4 17

32. místo

UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 11 15

UO0041 Václav Černý, Ústí n. O. 5 15

34. místo

UO0030 Beáta Kubová, Žamberk 10 14

UO0033 Miroslav Kulíšek, Č. Třebová 10 14

UO0022 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 10 14

UO0004 Břetislav Tipelt, Ostrov 10 14

UO0054 Stanislav Vrabec, Choceň 10 14

UO0050 Pavel Jedlinský, Sopotnice 7 14

UO0035 Milan Martinek, Zámrsk 7 14

UO0036 Marie Martinková, Zámrsk 7 14

UO0051 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 7 14

UO0042 Bob Poslušný, Ústí n. O. 7 14

UO0025 Lucie Kovářová, Ústí n. O. 4 14

UO0063 Tomáš Provazník, Koldín 4 14

UO0064 Pavel Provazník, Koldín 4 14

UO0060 Jiří Turek, Koldín 4 14

UO0061 Marie Turková, Koldín 4 14

UO0052 Miroslav Záleský, Tisová 4 14

50. místo

UO0048 Jiří Volf, Ústí n. O. 0 13

51. místo

UO0057 Roman Diblík, Sopotnice 10 11

UO0049 Jana Jedlinská, Sopotnice 10 11

UO0008 Miroslav Absolon ml., Žamberk 7 11

UO0009 Michal Chládek, Výprachtice 7 11

UO0002 Michal Tomášek, Sopotnice 7 11

UO0058 Libor Diblík, Sopotnice 4 11

UO0024 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 4 11

UO0032 Ondřej Kalous, Mladkov 4 11

UO0037 Miroslav Martinek, Zámrsk 4 11

UO0005 Pavel Skalický, Ostrov 1 11

UO0065 Štěpán Šklíba, Koldín 1 11

UO0062 Monika Turková, Koldín 1 11

63. místo

UO0074 Maty Pražák, Ústí n. O. 10 10

64. místo

UO0001 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 9

65. místo

UO0034 Roman Bureš, Skuteč 7 8

UO0028 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 7 8

67. místo

UO0070 Markéta Matoušková, V. Mýto 7 7

UO0073 František Prokop, Ostrov 7 7

UO0068 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 7 7

70. místo

UO0071 Šimon Matoušek, V. Mýto 4 4

UO0067 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 4 4

UO0069 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 4 4

73. místo

UO0066 Petr Říha, Klášterec n. O. 1 1

74. místo

UO0072 Radek Matoušek, V. Mýto -2 -2

Pořadí týmů po 2. kole

1. místo

VLČÁCI SOPOTNICE 33 66

2. místo

SOR LIBCHAVY 27 63

BARONI ZE SOPOTNICE 39 63

CHLÁDCI 30 63

5. místo

MLADKOVGLADBACH 30 60

SLAVOJ 27 60

7. místo

EZŘÍCI 28 55

8. místo

DŮCHODCI 22 52

9. místo

FC PACO 21 48

10. místo

NULOVÁ ŠANCE 24 45

FC BARCELONA 24 45

ACS 27 45

13. místo

MJM ZÁMRSK 18 39

DIBLÍCI 30 39

1. FC TURECKO 9 39

1.FC ŽÁCI 9 39

17. místo

1.FC BANÍK HAMPEJZ 15 15

18. místo

FK VYSOKÉ MÝTO 9 9