Choceň – Cerekvice 0:1
Miroslav Fikejz, trenér Chocně: „Vyrovnaný, pohledný zápas odehrála obě mužstva. Hosté byli o trochu fotbalovější, dobře a přesně kombinovali. Šance se tvořily na obou stranách. My jsme ty dvě největší nevyužili a soupeř jeden brejk nádherně zužitkoval a díky tomu vyhrál. Utkání by asi více slušela remíza, ale nedali jsme gól. Výborné utkání odehrál Aleš Kaplan."

Č. Třebová – Litomyšl 2:2
Bohuslav Sokol, trenér Č. Třebové: „Je to pro mě zklamání. Nepodali jsme dobrý výkon, chyběl nám pohyb a nasazení. Možná ve druhém poločase jsme se trochu zlepšili, ale paradoxně přišly dva góly hostů. Jsem rád, že se nám podařilo alespoň vyrovnat a nakonec je remíza zasloužená."

V. Mýto – Chrudim B 0:2
Milan Ujec, trenér V. Mýta: „Utkání bylo vyrovnané, i když soupeř byl běhavější, protože má v kádru samé mladé kluky. Nicméně jsme měli několik dobrých střel, které gólman zlikvidoval, ale udělali jsme jednu velkou chybu, a oni ji využili. Za stavu 0:1 jsme tlačili, ale v poslední minutě, kdy byl i náš brankář v pokutovém území, jsme dostali druhý gól."

M. Třebová – Žamberk 0:0
Jaroslav Veselý, trenér Žamberka: „K poslednímu utkání podzimní části jsme na dobře připravené hrací ploše nastoupili s cílem bodového zisku. Toto jsme splnili, a proto mohu být spokojen. Méně již s předvedeným výkonem a bohužel nezaviněným zraněním dvou našich hráčů. V utkání jsme nezačali špatně, bohužel bez brankového vyjádření. A když i domácí svoji největší šanci na konci prvního poločasu neproměnili, zápas skončil spravedlivou remízou."

Dobříkov – Polička 4:0
Milan Šmarda, trenér Dobříkova: „Konečně jsme si udělali zaslouženou radost, protože výsledek odpovídá tomu, co se na hřišti dělo. Myslím, že jsme si s Poličkou poradili vzhledem k tomu, že to byl pro nás hodně důležitý zápas. I když to byl zpočátku nervózní boj, postupně jsme získali převahu a dali důležitý první gól. V závěru už to bylo jednoznačně v náš prospěch. Kluci si to vzali za své a udělali fanouškům radost. Důležité vítězství, body a uvidíme, jak to dopadne v Živanicích v posledním utkání. Výborně zahrál Roman Malý ve středu hřiště a skvělým způsobem hraje Hořejší na stoperu."

Lanškroun – Hlinsko 1:0
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „V utkání jsme hráli dobře a jsme spokojení. V prvním poločase se hrálo útočně. První náznaky šancí měli hosté, ale ze střední vzdálenosti neohrozili branku. Následně jsme převzali iniciativu ve hře my a podařilo se nám vstřelit rozhodující branku zápasu ve 42. minutě. Po přestávce se hra oboustranně přitvrdila, ale jinak si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli. Dobře jsme se na hosty připravili, zlepšili se v obranné činnosti a i do zápasu jsme šli s tím, že chceme tři body. Stínem utkání je zranění Popeláře, který má přeraženou nosní přepážku a skončil v nemocnici."