Č. Třebová – Třemošnice 4:0
V první půli se hrál svižný a vyrovnaný fotbal. Již v šesté minutě zvonila tyč na brance, kterou hájil třebovský Baláž, to když se k hlavičce dostal Vančura. Pevnost brankové konstrukce otestoval na druhé straně Pešek. Vzápětí zahrával Zahálka přímý kop, míč tečoval v pokutovém území Borek a domácí se dostali do vedení. Po půlhodině hry vyzkoušel dvakrát pozornost brankáře hostí Čikl.
Po změně stran už panovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Třebovští si vytvořili trvalý tlak, ale finální fáze byla dlouho nepřesná, nebo byl na místě brankář Benda. Až v 67. minutě pohotově zvýšil vedení Zahálka. Hned o minutu později běžel sám na branku Pešek a vsítil třetí gól. Od tohoto okamžiku hosté zcela rezignovali. V 76. minutě upravil po pěkné kombinaci na konečných 4:0 Abt. V závěru zápasu mohl ještě skórovat střídající Novotný, ale orazítkoval pouze břevno.

Fakta – branky: 14. Borek, 67. Zahálka, 68. Pešek, 76. Abt. Rozhodčí: Andrle (Morašice). ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Česká Třebová: Baláž – Kubásek, Švec, Štěpán, R. Urbanec – Zahálka, Borek – Čikl (74. Hustý), P. Urbanec (69. Novotný), Abt (80. Strnad) – Pešek (76. Král). Třemošnice: Benda – Kalina, Kunášek, Culek, Rychnovský (70. Z. Petr) – V. Petr, Šindelář (53. Nepovím), J. Vančura, O. Vančura – Šebek, Luňáček (76. Karvai).

Svitavy B – Choceň 1:0
Zápas se neodehrával v nějak strhujícím tempu. Začalo se v poklidu, Choceň se prezentovala technicky vyspělým fotbalem, ale domácí šli zničehonic do vedení po zdařilém přízemním nahození Frola napříč šestnáctkou, které do branky mazácky uklidil Kubík. Obraz hry vstřelená branka nikterak nepoznamenala. Hosté častěji kontrolovali míč, avšak jejich platonickou převahu domácí vcelku s přehledem odvraceli.
Druhá půlka přinesla zvýšenou aktivitu Svitavských s jasným cílem pojistit hubený náskok. Blízko k tomu byl Stenzl po centru Jukla, jenže těsně přestřelil. Hra se postupně opět srovnala, šance přicházely sporadicky víceméně po individuálních chybách, ale skutečně vyložená se ani na jedné straně nevyskytla, a tak Svitavy v zápase, jemuž by možná slušela více remíza, braly tři body.

Fakta – branka: 25. Kubík. Rozhodčí: Švehla (Humpolec). ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Svitavy B: Jílek – Švec, Petrila, Jelínek, Veselský – Stenzl (83. Škraňka), Gregor (70. Chlup), Kubík, Jukl – Frolo (88. Klusák), Urban (58. Křížek). Choceň: Mikulecký – Coufal, Baborák, Eisner, Hrubý – Kopecký, Smejkal, Smola, Kaplan – Souček (46. Dostál), Konárek.

Lanškroun – Letohrad B 3:0
Až v pátém kole se radovali z vítězství fotbalisté Lanš-krouna. Poločasový výsledek byl sice 0:0, ale po přestávce bylo vše jinak. V 53. minutě započal své střelecké představení Komínek, který o poločase vystřídal Smrkala a dal první gól. O sedm minut později se prosadil podruhé a čistý hattrick završil v 77. minutě.

Fakta – branky: 53., 60. a 77. Komínek. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 2:2. Diváci: 180. Poločas: 0:0. Lanškroun: Wendlig – Vaško, Urban, Pavelka, Stasiowski – Marek (51. Černušák), Skalický (88. Popelář), Smrkal (46. Komínek), Šilar – Vacek (80. Macháček), Knápek. Letohrad B: Kykal – Dvořák, Peřina, Krejčí (76. Petráček), Šponar – Pačínek, Lorenc (88. Nerodil), Kříž, Pokorný – Matějíček, Prášil.

Poslední zástupce našeho regionu v krajském přeboru Žamberk zavítal na půdu zatím suverénních Pardubiček a prohrál o gól 1:2.

Pardubičky – Žamberk 2:1
Fakta – branky: 5. Münzberger, 58. Svoboda – 67. J. Huška. Rozhodčí: Pešek (Chrudim). ŽK: 1:2. Diváci: 170. Poločas: 1:0. Pardubičky: Vlček – Hála, Münzberger, Škopek (46. Sokol), Bříza – Froš (82. Semínko), Strnad, Mráz (78. Zemek), Kutílek – Mihovský (62. Fr. Ryba), Poláček (46. Svoboda). Žamberk: Mareček – J. Huška (72. Kos), Šponar, Franke, Vl. Huška – Ulvr, Bartoň (83. Pavelka), Jirů, Trejtnar (56. Rudolecký) – Čada (44. Brendl), Breda.