Rudoltice – Kunvald 9:0
V prvním poločase vedli domácí 2:0, jenže od 55. minuty zcela ovládli hru a nastříleli ještě sedm branek. Trenér Rudoltic chválil celé mužstvo za předvedený výkon.
Fakta – branky: Stránský 2, Vlček, Šebrle 2, Martiňák, Macháček, Marek. ŽK: 1:0. Poločas: 2:0.

Mistrovice – Lichkov 2:1 PK
Hned v úvodu zápasu hosté zahrávali přímý kop, který po teči skončil v brance. Mistrovičtí vyrovnali sedm minut před koncem zásluhou Matějky. V penaltovém rozstřelu čaroval gólman Růžička, který zneškodnil Lichkovu dva pokutové kopy, čímž výrazně přispěl k zisku jednoho bodu navíc.
Fakta – branky: Matějka – Bednář. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Helvíkovice – Žichlínek 3:2 PK
Domácí hráči nedali v úvodní čtvrthodině z vyložených šancí gól, a tak přišel trest na straně druhé. Ve 30. minutě mířil přesně Bílek. Ve druhé půli převzali iniciativu hosté, ale přišla hrubá chyba, kterou potrestal Novotný – 0:2. Následně byl vyloučen hostující Řehák a Helvíkovičtí zvýšili obrátky, což vedlo k vyrovnání stavu na 2:2. Na penalty zvítězili domácí.
Fakta – branky: Novotný 2 – Bílek, Vondráček. Rozhodčí: Pecza. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

V dalších zápasech porazila Luková Dolní Čermnou 1:0 a Ústí n. O. C přehrálo Verměřovice B 3:2.

OP IV. třídy

Jehnědí – Němčice 0:2
Hosté měli v první půli více ze hry, vytvořili si dvě šance, které ovšem nevyužili. Po přestávce domácí hru vyrovnali, ale z gólových příležitostí ani oni žádnou nedotáhli do konce. Rozhodnutí tak přišlo v posledních deseti minutách, kdy Němčice daly dva góly.
Fakta – branky: Münckerle, Stejskal. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 1:1. Poločas: 0:0.

Klášterec – D. Třešňovec 3:1
Domácí ve slepené sestavě a bez řady marodů se v první půlhodině hledali a zaplatili za to gólem. Po přestávce však skóre otočili a zápas rozhodli.
Fakta – branky: Koukol, Šraněk, Janeček – Moravec. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Albrechtice B – Libchavy B 2:1
Fakta – branky: Rek 2 – Blažek. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.